Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 96.82%
Loodud: 04/04/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Extra Chilli ülevaade

extra chilli megaways slot bigtime gaming

Extra Chilli on Mehhiko kultuuri teemaline slott Big Time Gaming mänguloojalt 6 rulliku ja koguni 117 649 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 50 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse tagasi võita ka kuni 20 000-kordselt. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võiduliini moodustanud sümbolid asendatakse uutega, mis tähendab, et võid sama raha eest võita mitu korda järjest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui sulle meeldib latiino kultuur ja naudid teravaid elamusi, on “Extra Chilli” just sinu jaoks. Mäng kasutab võitude kombineerimiseks uut Megaways-tehnoloogiat, mis tähendab, et võiduliinide arv muutub iga spinniga kuni jõuab 117 649 peale.

extra chilli megaways slot screen

Taustaks on eksootiline Mehhiko toiduturg, kus näed ohtralt küüslaugu ja tšilli lette, samal ajal kui rullikutel kohtud temaatiliste ilutulestiku, kristalsete maitseainete ja vähemväärtuslike kaardimängu ikoonidega. Lilla tšilli sümboli eest võid tehtud panuse tagasi võtta 2-, 5-, 10-, 25- ja 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4, 5 või 6.


– BOONUSED

“Extra Chilli” mängul ei puudu tulus boonusvoor tasuta spinnidega, mille käivitamiseks vajad vähemalt kolme kuldsete H.O.T. tähtedega sümbolit. Kasiino kulul saad õnne proovida kaheksa korda nii, et iga uus H.O.T sümbol lisab neli tasuta spinni juurde. Kui saad vähemalt kaks võitu järjest, võid rõõmustada ka kasvava võidukordaja üle.


– KOKKUVÕTE

“Extra Chilli” mängu nimi juba ütleb, et tegemist pole päris tavalise unise mänguga vaid nüüd ootavad sind tõeliselt ootamatud üllatused ja suured võidud. Tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga, mis räägib lühiloo Mehhiko toiduturgudel ja tänavatel toimuvast.

Meeldiks mängida Big Time Gaming (BTG) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Big Time Gaming (BTG) 96.64% 6. Nov 2019
millionaire mystery box slot

Millionaire Mystery Box

Big Time Gaming (BTG) 96.65% 14. Mar 2019
the final countdown slot

The Final Countdown

Näita rohkem