NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.94%
Loodud: 25/02/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €250
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Blood Suckers 2 videot

Mängi Blood Suckers 2 demo versiooni tasuta

Blood Suckers 2 ülevaade

blood suckers 2 slot

Blood Suckers II on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga Netent’i mänguautomaat, mis on jätkuversioon populaarsele Netent mängule Blood Suckers.

Mäng baseerub noore vampiiri Amilia tegelaskujul, kes saabub vampiirilossi, et leida oma esivanemate peidetud varandus, mis rööviti aastate eest vampiiriküttide poolt.

Visuaalselt on Blood Suckers II teinud mängu eelmisest versioonist suure edasihüppe, pakkudes kõrgekvaliteedilist graafikat ja haaravaid ning põnevaid boonusmänge.

Mängus on 2 erinevat boonusmängu. Esimene ehk peidetud aarde boonus käivitub vähemalt kolme järjestikuse bonus sümbol ilmumisel. Teiseks boonusfunktsiooniks on Blood Rose tasuta spinnid, mis käivitub kolme scatter sümboli ilmumisel.

bloodsuckers 2 slot screent=”534″ />

Mõlemad boonused võivad käivituda ka juhusliku keerutuse tagajärjel, mis lisavad rullikutele ekstra boonus või scatter sümboleid, käivitades omakorda ühe kahest boonusfunktsioonist.

Blood Suckers II on tõeliselt haarava graafika ja heliefektidega slotimäng, mis võib baasmängus kordistada sinu panuse 489-kordselt tehtud panuse suhtes. Tasuta spinnide funktsioonis, kus võidud kolmekordistatakse on võidupotentsiaal veelgi suurem.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON cashomatic slot

Cashomatic

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid