SG Digital (Scientific Games) Logo
Pakkuja: SG Digital (Scientific Games)
RTP: 96.16%
Loodud: 12/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata BattleShip – Direct Hit videot

BattleShip – Direct Hit ülevaade

battleship direct hit slot

“Battleship Direct Hit” on WMS Gaming (SG Digital) mängulooja 6 rullikuga mäng, mis põhineb klassikalisel Hasbro lauamängul. Huvitava nüansina on igal spinnil erinev arv võimalikke võiduliine. Minimaalne võiduliinide arv on 729, kuid kui rullikud saavutavad oma täispikkuse, saad spinnida ka kuni 117 649 erineva võiduliinga.

Nagu nimest võid aimata, on tegu mereteemalise mänguga. Taustaks on laevasild ning madalama väärtusega sümboliteks erivärvilised sõjaordenid. Mängumootoriks on kosena langevad rullikud. Mis see tähendab? Peale igat võitu eemaldatakse võidukombinatsiooni moodustanud sümbolid ja asendatakse need uutega. See jätkub niikaua kuni moodustad uusi võidukombinatsioone.

battleship direct hit slot review


– BOONUSED

Sõjalaeval ellujäämiseks kulub alati ära üks hea boonus. “Battleship Direct Hit” mängul boonustest puudu ei tule. “The Turret Fire” võib käivituda mistahes ajahetkel ja see asendab madalama väärtusega sümbolid uute potentsiaalselt väärtuslikemate vastu.

Tasuta spinnide voor käivitub, kui suudad hävitada rullikute kohal hõljuvad laevad. Motiiv on laenatud Hasbro lauamängust ja laevu saad tulistada scatter-sümboli raketi abil. Tulista laevu ja hävita need järk-järgult. Kui suudad laeva põhja tulistada, saad vastava arvu tasuta spinne. Olenevalt laeva suurusest võid saada 5 kuni 50 tasuta spinni.

Tasuta spinnide voorus aitavad sul võite saada Wild- asendussümbolid. Tasuta spinnide voorus saad funktsiooni nii taaskäivitada kui ka võita ühe neljast jackpotist väärtuses 20, 100, 250 või 2500 kordne tehtud panuse summa!

Teised populaarsed slotid pakkujalt SG Digital (Scientific Games)

raging rhino megaways slot

Raging Rhino Megaways

monopoly millionaire slot

Monopoly Millionaire

jin ji bao xi endless treasure slot

Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure

Näita rohkem