SG Digital (Scientific Games) Logo
Pakkuja: SG Digital (Scientific Games)
RTP: 97.00%
Loodud: 12/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 260,000 mündid

Vaata 1 Left Alive videot

1 Left Alive ülevaade

1 Left Alive on Scientific Games ja 4ThePlayer mängustuudiote koostööst sündinud zombide teemaline mäng. Sloti loomisel on kasutatud uuenduslikku YGS Masters nimelist programmi ja tulemus on päris äge! Intrigeeriv lugu zombiedest räägitakse lahti viiel rullikul, samal ajal kui võiduliinide arv võib kasvada ka kuni 32 768 peale.

Vali panuse suuruseks alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja võid hea õnne korral tehtud panuse tagasi võita ka kuni 5200-kordselt. Wild sümbolid täidavad asendusfunktsiooni ja piisava arvu scatterite abil võid pääseda tasuta spinnidega boonusvooru.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“1 Left Alive” sümbolid on valik vähemväärtuslikest kaardimängu ikoonidest pluss hulk temaatilisi sümboleid. Huvitavamad ja tulutoovaimad on mitut tüüpi zombied ja omavahel külgevad naisvõitleja ikoonid. Ka tausta kujundus on tehtud hea graafikaga ning täiendab mängu üldist tasemel kompositsiooni.

1 left alive slot screen


– BOONUSED

“1 Left Alive” mänguautomaadil on lisaks tavapärastele võiduliinidele ka lisakombinatsioonid, mis suurendavad võidupotentsiaali tunduvalt. Kahtlemata ei saa mööda vaadata ka scatteritest, mis aitavad sind tasuta spinnide ligi.

Selleks, et boonusvooru pääseda, vajad mänguväljal samaaegselt vähemalt kolme zombie kätt. Boonusvooru alguses saad valida nelja ikooni vahel, mis peidavad endas plahvatusohtlikku ainet. Tee valik ja mäng annab sulle zombie sümboli, mis võitleb plahvatuses ellujäänuga.

Mänguväljal ilmuvad zombie sümbolid võivad vabalt muutuda “veristeks” Wildideks. Mis eriti äge- wildid jäävad vahel oma kohtadele ka pikemaks, mis teeb võiduliinide moodustamise imelihtsaks.


– KOKKUVÕTE

“1 Left Alive” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel pahandust teevad hirmuäratavad zombied. Hulgaliselt võiduliine ja tasuta spinnidega boonusvoor võivad tuua sulle sisse üle poole miljoni euro!

Teised populaarsed slotid pakkujalt SG Digital (Scientific Games)

raging rhino megaways slot

Raging Rhino Megaways

monopoly millionaire slot

Monopoly Millionaire

jin ji bao xi endless treasure slot

Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure

battleship direct hit slot

BattleShip – Direct Hit

Rohkem infot

Kus saad mängida SG Digital (Scientific Games) slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee