Red7

Red7 on online mängude tootja, mis pakub kasiinotarkvara paljudele tuntud Euroopa ja Suurbritannia online kasiino portaalidele. Nende mängude kollektsioon on suhteliselt väike, aga ei koosne ainult slottidest vaid ka lauamängudest ja kraapekaartidest. Red7 on omale nime teinud ka online spordiennustuse rakenduste loojana.

Red7 loob innovatiivseid kaasaegseid mänge, millel kombineeritakse lõbus mänguelamus ebatavaliste ja kaasahaaravate teemadega. Nii jäävad mängud kauaks meelde.

Red7 loodi tegelikult juba 2011. aastal Suurbritannias. Nende üks populaarsemaid teenuseid on vanade Flashi või maapealsete kasiinode mängude kohandamine HTML5 platvormi jaoks.

Red7 slotimängude valikus on üle 12 online mänguautomaadi, mis katavad üsna laia teemade ringi. Kõik mängud on viie rullikuga, kuid ühte läbivat teemat polegi lihtne leida. See ongi Red7 üheks eripäradest. Heaks näiteks on unikaalne Dragon vs. Unicorn.

Lisaks sellele pakub Red7 ka lauamänge ja kraapekaarte. Neist esimesi on hetkeseisuga kokku viis, mille keskmes Macau temaatika. Aasia mõju avaldub selles, et samad mängud, mille leiad maapealsetes kasiinodes, on nüüd ka veebis saadaval. Kõige ägedam mäng neist on Colors Triple Wheel, mis on põhimõtteliselt nagu kolme rattaga ruletimäng.

SG Digital Red7 96.47% 18. Mar 2020

Gremlins

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Red7 slotikaid

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

olybet kasiino eesti veebileht
Kasiino ja Spordiennustus

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee