Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.69%
Loodud: 10/05/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €25
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Aztec Warrior Princess videot

Mängi Aztec Warrior Princess demo versiooni tasuta

Aztec Warrior Princess ülevaade

aztec warrior princess slot playngo

Aztec Warrior Princess on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga Play’N GO poolt loodud mänguautomaat. Aztec Warrior Princess mäng on järg eelnevale slotimängule Aztec Princess. Välimuselt on mängu uusversioon väga sarnane eelnevale versioonile, kuid nii võiduliinide arv kui ka boonusmäng on erinevad. Mängu miinimumpanuseks on 20 senti ja sellel on kaks erinevat boonusmängu.

Boonusfunktsioonideks on pealuu sümbolite boonusmäng ja tasuta spinnid. Pealuu boonuses on eesmärgiks valida kolm sama värvi pealuu sümbolit. Maksimaalselt on selle boonusega võimalik saada 1000x võit tehtud panuse suhtes.

Teiseks boonusfunktsiooniks on tasuta spinnid, mis käivituvad vähemalt kolme printsessi Scatter sümboli ilmnemisel. Kolme scatteriga saab 15 tasuta spinni, neljaga 20 tasuta spinni ja viiega 25 tasuta spinni. Tasuta spinnide ajal muutuvad printsessi Scatterid wild sümboliteks.

aztec warrior princess slot screen

Aztec Warrior Princess on keskmise või pigem kõrge variatsiooniga mänguautomaat. See tähendab, et võite saab pigem harva, kuid hea õnne korral on ühe keerutusega võimalik võita 5000x tehtud panuse suhtes.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON firefly frenzy slot

Firefly Frenzy

SOON rise of merlin slot

Rise of Merlin

SOON tome of madness slot

Tome of Madness

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid