Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 17/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €300
  • Võimalik võit: kuni 2,250,000 mündid

Age of the Gods: Ruler of the Seas ülevaade

age of the gods ruler of the seas slot playtech

Age of the Gods: Ruler of the Seas on mänguautomaat Playtech nimeliselt slotimängude tootjalt. Tegemist on järjega populaarsetele “Age of the Gods” seeria teistele mängudele. Mängu keskne tegelane on Kreeka merejumal Poseidon ning mänguväli pakub viite rullikut kuni 90 võiduliiniga.

Boonuseid on rohkem kui küll, mille hulka kuuluvad erinevat tüüpi respinnide- ja tasuta spinnudega voorud pluss hulk progressiivseid jackpotte. Panuse suuruseks saad valida alates 15 sendist 150 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Age of the Gods: Ruler of the Seas” mängul on taustaks meri ja rullikutel Pegasus, kükloobid, Medusa ja hulk teisi mütoloogilisi karaktereid. Lisaks standardsed A, K, Q, J ja 10 ikoonid.

age of the gods ruler of the seas slot screen

Merejumal Poseidon on kõige väärtuslikum makses tehtud panuse väärtuse tagasi 3,33-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis. Wild asendab võiduliinis mistahes teisi tavasümboleid ja on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini.


– BOONUSED

“Age of the Gods: Ruler of the Seas” mäng pakub uskumatuna kõlavaid viite erinevat respinnide vooru. Boonusvooru käivitamiseks vajad kahte scatterit mistahes asukohaga mänguväljal.

Ka tasuta spinnide voore on mitut tüüpi ja sinna pääsemiseks vajad juba vähemalt 3 scatterit. Saad ise valida, mis tüüpi tasuta spinnide vooru tahad katsetada ning hea uudisena kasvab boonusvoorudes märgatavalt nii rullikute kui ka võiduliinide arv.

Mängu erilisse Jackpoti võiduvõimalusega boonusvooru võid pääseda mistahes spinni ajal juhuslikult. Boonusvoorus valid müntide vahel ja kolme sama mündi eest saadki mängu peapreemia.


– KOKKUVÕTE

“Age of the Gods: Ruler of the Seas” on lihtne mäng mitut tüüpi lisadega. Keskne tegelane on merejumal Poseidon, kes jagab maid teiste mütoloogiliste karakteritega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee