Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 16/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Age of the Gods: Apollo Power ülevaade

age of the gods apollo power slot playtech

Age of the Gods: Apollo Power on kuue rulliku ja viiekümne võiduliiniga mäng Playtech nimeliselt mängutootjalt. Teemaks on sellel korral põnev Kreeka mütoloogia ja panuseid saad teha alates 50 sendist 500 euroni spinni kohta. Ühenda jõud päikese ja valgusejumalaga, et lõigata kasu tulusast Apollo Power Respins boonusvoorust või miks mitte võita ka üks neljast kasvava võidusummaga jackpotist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Age of the Gods: Apollo Power” on Age of the Gods slotimängude seeriale omaselt hea välimuse ja helikvaliteediga. Tegevus toimub taevastes kõrgustes ja mängul on eepiliselt ülev atmosfäär. Rullikutel näed standardsetele A, K, Q ja J ikoonidele lisaks mõõku, sõrmuseid ja muud sõjapidamisega seonduvat.

age of the gods apollo power slot screen

Kaunite kunstide jumal Apollo ise on sealjuures kõige väärtuslikum sümbol makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,8-, 2-, 5- ja 12-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4, 5 või 6. Mängul ei puudu ka tulutoov wild, mis asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

“Age of the Gods: Apollo Power” mängu keskmes on Apollo Power Respins funktsioon, mis käivitub kohe, kui päikese pildiga wild ilmub mistahes positsioonidel. Päikese pildiga wild täidab samuti asendusfunktsiooni ja aitab tehtud panuse tagasi saada kuni 20-kordselt.

Mis teeb selle boonusvooru eriliseks on respinnid, sest peale iga respinni liigub päikese pildiga wild ühe koha võrra edasi jättes endast omakorda maha hulga uusi wilde. See jätkub seni, kuni päike jõuab oma algsele positsioonile tagasi.


– KOKKUVÕTE

“Age of the Gods: Apollo Power” on hea väljanägemisega volatiilne mäng, mis on mängija jaoks tehtud väga lihtsaks. Täida kogu mänguväli wildidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi tuhande kordselt. Hea õnne korral võid käpa peale panna ka kasvava võidusummaga jackpottidele.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem