Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida Pafi Blackjackis 10 tasuta mänguvooru ja mängi 50 tasuta kätt!

paf kasiino blackjack

Paf kasiino on mõnus sotsiaalne mängukeskkond, kuid lisaks sellele lõbustab see sõbralik kasiino oma uusi ja vanu sõpru ka kõige põnevamatel mängudel! Ja seda juba aastast 1999! Kui tahad tasuta spinne hoia alati silm peal nende kasiinodiilidel, sest pea igal nädalal on neil ära anda korralik hulka spinne kasiino kulul.

Sellel nädalal saad oma õnne proovida, aga hoopis oskuslikumal mängul- Pafi Blackjackis. Isegi, kui sa ei ole varem kunagi Blackjacki mänginud, siis on nüüd just õige aeg seda teha. Miks? Sest tegemist on ühe kõige lihtsama mänguga, mis üldse välja mõeldud ning mis samal ajal pakub see suurepärast meelelahutust tundideks!

Kui mängid sellel nädalal Pafis Blackjacki vähemalt 20€ eest, saad samasse mängu automaatselt 10 tasuta mänguvooru. Igas mänguvoorus saad omakorda mängida 5 kätt. Pole paha?

Pane kohe oma Blackjacki strateegia paika, sest sellel mängul ei pea sa mõistatama teiste mängija kaarte vaid mängid ainult diileri vastu. Samuti on Blackjack mäng, millel “maja-eelis” on naeruväärselt väike ja jääb tavaliselt kõigest 1% ligi. Võrdluseks ruletil on maja-eelis üldjuhul 5-6%.

Selles kampaanias lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused. Tasuta spinnide või muu boonusrahaga tehtud mänguvooru arvesse ei lähe. Kui võidad kampaanias tasuta mänguvoore, kehtivad need 7 päeva ja kõik tasuta mänguvoorudega saadud võidud saad oma mängijakontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.paf.com/et/table-games/blackjack

- igas tasuta mänguvoorus saad mängida viis kätt ja iga käe väärtus on 0.10€;
- iga mängija saab kampaania jooksul võita maksimaalselt 10 tasuta mänguvooru;

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: