Mis on Yggdrasil Gaming - slotid ja mängulooja ülevaade

Yggdrasil Gaming on üks kõige uuemaid slotimängude tootjaid, kes pakub maailma ühtesid paremaid mänge. Hoolimata väiksemast kogemustepagasist tuldi mängude areenile suurte ambitsioonidega ning praeguseks ollakse üks mainekamaid ja omanäolisemaid mänguloojaid. Kuigi konkurentidega võrreldes ollakse veel alles vähemates kasiinodes, siis Yggdrasili mängude valik on juba tõeliselt muljetavaldav ning mõned mängud on juba saanud ka tõeliselt tuntuks. Yggdrasil Gamingul on hasartmängulitsentsid, mis lubavad neil oma mänge pakkuda, erinevates riikides sealhulgas Suurbritannias.

Ettevõtte sai alguses 2013. aastal ning selle loojaks on endine NetEnt mängulooja tegevjuht Frederik Elmqvist. Alates asutamisest on kiiresti tõustud mängudemaailma üheks arvestatamaks tegijaks tänu tipptasemel kvaliteedile ja kaasahaaravatele tegelaskujudele. “Yggdrasil” nimetus tuleb Norra mütoloogia hiigelpuu nimest, mis esindab Norra kultuuritraditsioonis vaimset kosmost ja universumi üheks maailma ühendamist.

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

olybet kasiino eesti veebileht
Kasiino ja Spordiennustus

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

tonybet kasiino veebileht
Tervitusboonus kuni 1000 spinni!

TonyBet Kasiino

www.tonybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

Loe rohkem Yggdrasili kõige popimate mängude kohta!

Yggdrasil Gamingu rahva lemmikud on Pumpkin Smash, Rainbow Ryan ja Power Plant, mis kuuluvad mänguautomaatide maailmas tõeliste pärlite hulka. Tänapäeva küllastunud kasiinomängude turul ei ole sugugi mitte kõik mänguloojad võimelised sama ägedaid ja lõbusaid mänge sulle pakkuma. Kindalsti oled kohanud ka kehva kvaliteedi, igava sisu ja kehva disainiga slotte. Yggdrasili peale võid aga alati kindel olla, sest nende mängud on viimase detailin läbi mõeldud ja pakuvad alati elamuse.

Anname objektiivse hinnangu ja aitame sul valida saadaolevate hulgast parimad mängud. Yggdrasil Gamingu mängud paistavad silma ikooniliste funktsioonide ja turu kõige innovatiivsemate boonusfunktsioonide ja teemade poolest. Leiad nii ulme-, fantaasia-, spordi- ja seiklusmänge. Kui otsid enda jaoks uusi mänge, mida järele proovida, leiad laia valiku meie mänguautomaadi ülevaadete lehel!

Yggdrasil Gaming pakub uusi boonusfunktsioone ja suuri jackpotte!

Mänguautomaatide loomise puhul on kõige olulisem, lisaks kvaliteedile, mängu teema ja kujundus. Kuna tegemist on uue mängutootjaga ning keskendutakse just slotimängude loomisele, võiks arvata, et Yggdrasil Gaming kopeerib teisi suuremaid tegijaid ja varastab nende ideid. Nii see siiski ei ole ja ideid tundub neil jätkuvat, sest iga uus mäng tundub olevat eelmistest veelgi parem ja neid võiks pidada lausa kasiinomängude loomise teerajajateks. Alles hiljuti tuldi välja uue iSENSE 2.0+ tehnoloogilise uuendusega, mis kujutab endast täiustatud versiooni nende HTML kliendist ja aitab mängudel kiiremini laadida ning parandab mobiilis mängimise kogemust.

Erinevalt mõnest teisest konkurendist on Yggdrasil Gamingu tähelepanu keskpunkis just mängija rahulolu ja mängija vajaduste arvestamine. Selle saavutamiseks disainitakse kütkestavaid kujundusi, kasutatakse kõige uuemat tehnoloogiat ja pööratakse erilist tähelepanu ohutu ja turvalise mängukeskkonna loomisele. Enamik slotte on saadaval ka mobiilis mängimiseks Windows, Android ja iOS seadmestes.

Lisaks tavapärastele võitudele, mida mängudes võid saada, pakub Yggdrasil Gaming mõndadel mängudel hiigeljackpotti, mis moodustub erinevate kasiinode mängudes tehtud panustest. Jackpoti summad võivad olla keskmiselt ligi 100 000€, kuid on olnud ka juhuseid, kui jackpot küündis 2 900 000€ni... Alles hiljuti õnnestus “Joker Million” mängul üks sellistest jackpottidest tasku pista Norrast pärit mängijal. Samas mängus on mitte kuigi ammu võidetud ka 460 000€ ja 720 000€ suurused summasid. Kasiinotööstuse populaarsuse kasvades eeldame taoliste kombineeritud jackpottide populaarsuse kiiret kasvu.

Yggdrasil Gaming pakub Suuri Mänge

Kas otsid vaheldust? Üks võimalus on proovida uusi mänge! Kõik suuremad mängutootjad, nagu ka Yggdrasil, lisavad oma mängijate rõõmustamiseks mängude valikusse igal kuul 1-2 uut mängu. Hetkel pakub Yggdrasil üle 40 erinevad sloti, mis erinevad nii kujunduse kui funktsioonide poolest. Nii, et leia oma lemmik ja ära maga maha ka uusi mänge!

Mõned Yggdrasili uusimatest ja popimatest mängudest on “Vikings go to Hell”- nende kolmas mäng lõbusast viikingite seeriast ja “Lucha Maniacs”, millel võite aitavad püüda üle 20 erineva boonusfunktsiooni sealhulgas tasuta spinnid, võidukordajad jm. Peale nende oled ehk kuulnud ka mõnusat ajaviidet pakkuvatest “Super Heroes”, “Golden Fish Tank” ja “Reef Run” slottidest.

Mis kasiinodes saab Yggdrasil Gaming mänge mängida?

Yggdrasil Gaming mänge saad mängida Eesti suuremates kasiinodes nagu näiteks Betsafe’is ja Pafis. Leia üles ome lemmik kõige värskemate, lõbusamate ja loomingulisemate mängude seast.