Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 22/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 80,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Dr Fortuno videot

Mängi Dr Fortuno demo versiooni tasuta

Dr Fortuno ülevaade

dr fortuno slot yggdrasil gaming

“Dr. Fortuno” on maagiateemaline mäng Yggdrasil Gaming mänguloojalt 5 rulliku ja 20 võiduliiniga. Kõige suurem trikimees on Dr Fortuno nimeline tegelaskuju, aga palju ei jää alla ka tema jüngrid Veenõid, Tulepea ja Öö Kaksikud. Wheel of Fortuno on õnneratas, millel keerutades saad võita raha, teenida võitudele võidukordajaid, tasuta spinne ja ka mängu jackpoti. Panuseid saad mängul teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dr Fortuno ja sõpradega kohtud lõbusal rändkarnevalil, kus taustal kostub pisut kõhedusttekitav muusika. Sümboliteks rullikutel on neli erivärvilist võlujoogi pudelit samuti kõik eelnimetud Dr Fortuno sõbrad. “Öö Kaksikud” on kõige väärtuslikum sümbol, mis maksab tehtud panuse summa tagasi 4, 6 ja 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Dr Fortuno ikoon on wild asendussümboliks ja see asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides. Wild võib laieneda ka sama rulliku kõigile väljadele ja käivitada “Wheel of Fortuno” boonuse, mida alustad ühe spinniga kasiino kulul. Iga Wildi eest, mis moodustas võiduliini, saad ühe spinni juurde. Näiteks, kui boonuse käivitas viis Wildi, saad Wheel of Fortuno õnneratast keerutada viiel korral.

dr fortuno slot review

Mida saan Wheel of Fortuno boonusvoorus võita?

1. Jackpoti
2. Tehtud panuse väärtuse tagasi 1-5 kordselt
3. Kaks lisaspinni õnnerattal
4. 2-5 kordne võidukordaja

Jackpoti võitmiseks pead esmalt pihta saama Jackpot Chance sektorile. Seejärel on see väli avatud ja juba järgmisel keerutusel terendab võimalus jackpot päriselt omale saada!

dr fortuno slot screen

Tasuta spinnide voor – kolm või enam kübara pildiga boonussümbolit käivitavad tasuta spinnide vooru. Alguses saad 10 tasuta spinni. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad vastavalt 1, 2 või 3 lisafunktsiooni. Nendeks võivad olla: madalama väärtusega sümbolite eemaldamine mänguväljalt, kahekordne võidukordaja, uute Wildide lisandumine, 5-10 lisa tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Dr Fortuno” ei ole päris tavaline mäng, sest esiteks see näeb juba liiga välja, teiseks tasuta spinnide voorus ootab sind kahekordne võidukordaja ja kolmandaks väärtuslikemad sümbolid võivad vabalt muutuda wildideks. Täida kogu mänguväli wildidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 400 kordselt. Volatiilsuse poolest on tegu keskmise mänguga, kuid sellegipoolest on võimalik võita väärtuslik jackpot.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 24. Nov 2020
SOON syncronite splitz slot

Syncronite Splitz

Yggdrasil Gaming 96.80% 9. Jul 2020
wildpops slot

WildPops

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
NEW hyper burst slot

Hyper Burst

Näita rohkem