Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO, Red Tiger Gaming, GreenTube

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida Gonzo’s Quest slotil 3000€ pärisraha ja 140 priispinni

paf kasiino gonzos quest kampaania

Paf kasiino on üldiselt tuntud kui mängijasõbralik ja lihtsalt mõnus koht, kus aega viita. Nüüd on aga mängijate üllatuseks välja tuldud päris raju diiliga, kus auahne Gonzo viib su ambitsioonikale kullajahile omanimelisel Gonzo’s Quest slotil. Tegemist on NetEnt mängulooja tõeliselt legendaarse slotikaga, mis võidab mängijate tähelepanu ja südamed silmapilkselt tänu põnevale temaatikale ja suurele võidupotentsiaalile.

Kui arvad, et suudad kavala Gonzoga sammu pidada, siis ava mäng kohe Paf kasiinos ja püüa tabada korraga kolm scatter-sümbolit. Lisaks sellele, et pääsed suurte võitude peale mängima Free Falls boonusvoorus, saad lisaks 20 priispinni kauba peale ning ühe loosipileti kampaania 10 000€ auhinnafondiga lõpuloosi.

Kampaania perioodil vahemikus 3. juunist 9. juuni kella 23:59 võid Pafilt 20 lisa priispinni ja loosipileti saada iga päev. Mida rohkem loosipileteid korjad, seda suurem šanss on, et võidad kampaania peaauhinna 3000€ või ühe ülejäänud 199-st sularahapreemiast. Pane tähele, et kasiinopoolsete 20 tasuta spinni ja loosipileti saamiseks pead tegema panuseid pärisraha eest, mille väärtus on vähemalt 20 senti spinni kohta.

Tasuta spinnidega saadud võidud ja rahalised auhinnad on pärisrahas, millele kasiinos täiendavat läbimängimise nõuet ei kehti.

Mine kampaania lehele: https://www.paf.com/et/slots/gonzos

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: