Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida Gemix slotil osa 5000€ auhinnafondist

paf kasiino gemix tasuta spinnid

Paf kasiino jagab ära 210 tasuta spinni ja 5000€ eest rahaauhindu “Gemix” slotimängul. Kuidas preemiad omale saada? Panusta Play’n GO mängulooja täiesti unikaalsel “Gemix” mängul vahemikus 20.03.2019 kella 01.00-st kuni 26.03.2019. kella 23.59ni, kogu loosipileteid ja rahaauhinnad võivadki olla sinu.

“Gemix” on huvitav mäng, millel on ainult üks võiduliin ja 7×7 mänguväli. Välimuselt meenutab see natuke sotsiaalmeediast tuttavat Candy Crush Saga mängu ja boonustest pakub huvitavaid kristallilaaduriga laenguid. Lae laengud täis ja lisaks 5 tasuta spinnile teenid pileti 5000€ auhinnafondiga lõpuloosi.

gemix slot screen

Kuidas kristallilaadurit täita? See on lihtne- selleks peab mänguväljal võiduliinides osalema vähemalt 20 sümbolit. Kui laadur saab täis, laeng vabaneb.

Kristallilaaduriga laenguid on nelja tüüpi: Noovaplahvatus, Kristallide moondumine, Valguskiir ja Välgunool. Iga kristallilaaduri laengutüüpi saad kampaania perioodil iga päev täis laadida ühel korral, seega saad iga päev koguda kuni 20 tasuta spinni. Kui laed kampaania päeva jooksul täis kõik neli, saad veel 10 tasuta keerutust kauba peale.

Pane kindlasti tähele, et auhindade saamiseks tuleb teha panuseid minimaalselt 0,20€ pärisraha eest. Iga kord, kui saad tasuta spinne, saad ka ühe pileti 5000€ auhinnaloosi. Nii tasuta spinnidega saadud võidud kui ka kõik rahaloosi auhinnad makstakse välja pärisrahas ilma täiendava läbimängimise kohustuseta.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: