Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.75%
Loodud: 09/12/2014
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.50 – €100
  • Võimalik võit: kui 602,550 mündid

Vaata Gemix videot

Gemix ülevaade

gemix slot playngo

“Gemix” on mõneti ebatavaline mänguautomaat Play’n GO nimeliselt mänguloojalt. Sellel on ainult üks võiduliin ja 7×7 mänguväli. Mängu välimus on atraktiivne tänu erakordselt kaunitele vääriskividele. Naudi erilist mängukogemust rännates läbi erinevate maailmate ja püüdes kasu lõigata tulusatest boonustest. Kujunduselt sarnaneb mäng väga sotsiaalmeedias palju populaarsust võitnud Candy Crush Sagale.

gemix slot screen


– BOONUSED

Nagu juba öeldud, on sellel mängul mitu erinevat maailma ja taset ning iga tasemega tuleb kaasa erisugune Wild sümbol. Kokku on maailmu kolm ja igal maailmal on samuti kolm taset.

World Bonus – mida kujutab endast World Bonus? Iga panusega kasvab boonuse summa ning raha saad kätte, kui jõuad järgmisesse maailma. Mida kiiremini uude maailma jõuad, seda väiksem on summa, mille kätte saad ning vastupidi.

gemix slot review

Wild-sümbolid – esimeses maailmas lisatakse mänguväljale kuni 10 wildi, mida sümboliseerivad kaevurite pealambid. Teises maailmas saad pulgakommi-kujulisi wilde ja kolmandas maailmas kuni 8 Loitsuraamatu Wildi, mis jäävad oma kohale seni kuni on võimalus, et moodustad uusi võidukombinatsioone.

Kristallilaengud – on boonusfunktsioonide seeria, mis käivitub, kui saad ühe spinniga kokku vähemalt 20 vääriskivi.

Nova Blast laeng paneb ühe vääriskivi plahvatama ja hävitab nii kõik järjestikkused sümbolid. Kristallkeha valib juhuslikult ühe sümboli ja samad sümbolid muutuvad uuteks. Valguskiir õhib ühe sümboli horisontaalselt ja teise vertikaalselt ning muudab need samadeks. Pikselöök ühendab mänguvälja kaks vastaskülge ja muudab kõik teele jäävad sümbolid samadeks.

gemix slot bonus– KOKKUVÕTE

“Gemix” on tõeliselt unikaalne ja hasarti tekitav mäng, mis hoiab su adrenaliinitaseme kõrge mitmel moel. Rännates läbi erinevate maailmate võimalik rahavõit aina suureneb ja lõbu kasvab.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid