Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

cash of kingdoms slot

Cash of Kingdoms

Mängi Cash of Kingdoms slotil ja võida iga päev 20€

paf kasiino cash of kingdoms

Pafis on välja tulnud uus keskaja-teemaline slotikas Cash of Kingdoms kasiinomaailma ühelt suurimalt tegijalt Microgamingult. Mängul on 5 rullikut, 15 võiduliini ja küllaga fantaasiat. Saad seda mängida nii arvutis kui läptopis alates 15 sendistest panustest. Leiad eest tasuva “vallutavate Wildide” funktsiooni, millel kogu wildide virn kahekordistub ja annab sulle teise wildidega kaetud rulliku. Tasuta spinnide funktsioonis kahekordistatakse kõik võidud, kui saad võiduliinis kõik wildid nii 2. kui ka 4. rullikul, samuti lisandub wildidega kaetud 3. rullik.

Kas oled Microgamingu mänge juba proovinud? Nüüd on hea võimalus selle kasiinomaailma ühe vanima ja kogenenuma mängulooja parimatest paladest osa saada. Panusta 15. oktoobrist kuni 21. oktoobrini Pafi Cash of Kingdoms slotikal päeva jooksul 5€ eest ja osaled loosimises, kus 50 õnnelikku saavad juba järgmisel päeval 20€ puhtalt kätte! Ja nii iga päev!

Pane tähele, et kui täidad päevamissiooni 4 päeval järjest, osaled kampaania lõpus 22. oktoobril loosis, kus ära jagatakse lausa 6×500€ pärisraha! Kõlab päris hästi või mis?

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS