Microgaming Logo
  • Pakkuja: Microgaming
    (Slingshot Studios)
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.26%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €480
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
  • Avaldati: 10.10.2018

Vaata Cash of Kingdoms videot või mängi demo versiooni

Cash of Kingdoms ülevaade

cash of kingdoms slot

Microgamingu 2018 aasta üks tippteoseid on 5×3 mänguvälja ja 15 võiduliiniga “Cash of Kingdoms”. 5 kartmatut sõdalast ühendavad oma jõud, et leida üles legendaarne varandus ja kirjutada oma nimed ajalukku. Mängus tutvustatakse täiesti uue boonusfunktsioonina Vallutavaid Wilde, mis aitavad sul tabada 100 000 mündi väärtusega võrdset hiigeljackpotti!

Määra mängu minevate müntide hulk 1-75 mündini väärtusega 0.01€-st kuni 2€ni. See teeb panuse suuruseks 0.01€ – 150€. Võidu saad iga kolme järjestikkuse sama sümboli eest vasakult paremale. Rüütlil ja vibulaskjal on märgatavalt suurem väärtus kui mängukaartidel kümnest ässani.

cash of kingdoms slot screen

Mistahes 5 sama sümboli eest mänguväljal saad 5000 mündi väärtusega võrdse rahapataka. Puust kilp on asendussümbol Wild ja asendab mängus kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Kui Wild leekidesse süttib, muutub see Vallutavaks Wildiks süütades kõik vähemväärtuslikud sümbolid. See on üks parimaid võimalusi kombineerida väärtuslikemaid võiduliine. 3 või rohkem scatterit käivitab Cash of Kingdoms boonusmängud.


KOKKUVÕTE

Visuaalselt ahvatlevast fantaasiateemalisest mängust tõotab tulla tõeline hitt. Soovitame alguses proovida mängu ka tasuta versioonis, et saad parem tunnetus ja anda mängule oma hinnang.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW lucha legends slot

Lucha Legends

NEW reel talent slot

Reel Talent

game of thrones slot

Game of Thrones

wicked tales dark red slot

Wicked Tales – Dark Red

Näita rohkem