Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

1000€ Halloween Jack turniir

paf kasiino halloween jack tasuta spinnid

Halloweeni jõletised on varsti kohal..või ehk hoopis müstiliselt suured võidud? Pafis ei pea sa kartma, sest tegemist on Eesti kõige turvalisema ja sotsiaalsema mängukeskkonnaga, kus sa kas naudid lõbusaid mänge ja lahutad oma meelt või võidad suuri rahapakke. Võiks miks mitte mõlemat korraga?

Halloween Jack aitab sul oma unistused teoks teha omanimelisel slotimängul. Tee Halloween slotil vähemalt 50 spinni ja saad järgmisel päeval samasse mängu 5 tasuta spinni.

Iga päev, mil kampaania tingimused ära täidad, saad järgmisel päeval garanteeritult 5 tasuta keerutust. Kui sul läheb “Halloween Jack” mängus hästi ja oled päeva keskmise väljamakse arvestuses 20 parima seas, saad osa 1000€ auhinnafondist! Kuidas arvutatakse päeva keskmist väljamakset? See võetakse 20 järjestikkuse keerutuse põhjal, mille jooksul võitsid kõige rohkem raha.

halloween jack slot screen

Kampaania periood on 25.–31. oktoobrini iga päev kella 01.00 kuni 23.59 ehk siis ainult sellel ajavahemikul saad TOP20 hulka jõuda. Turniirile kvalifitseerumiseks pead tegema 20 spinni minimaalse panusega 0.20€.

Nii võidud tasuta spinnidest kui ka igapäevaste turniiride rahalised auhinnad makstakse välja pärisrahas ilma läbimängimisnõudeta.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS