NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.28%
Loodud: 24/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Halloween Jack videot

Mängi Halloween Jack demo versiooni tasuta

Halloween Jack ülevaade

halloween jack slot

Halloween Jack on 5-rulliku, 3 rea ja 20 erineva võiduliiniga NetEnti slotimäng. Selles mängus võid leida boonuselemente nagu liikuvad Wildid ja tasuta spinnide boonus, millega mängimise jooksul võid teenida veel paremaid Wilde.

– Sümbolid

Slotil on tüüpiline Halloweeni kujundus, millele viitab ka mängu nimi. Mängu tulutoovamad sümbolid on hobune, hobuseraud ja ronk. Hobune sümboliseerib Peata Ratsanikku ja Wild sümboliks on Halloweeni kõrvits. A, K, Q, J ja 10 on nagu ikka vähem raha välja maksvad sümbolid. Wild sümbol on asendamatu abimees võiduliinide moodustamisel, sest see asendab kõiki teisi sümboleid välja arvatud Scatter-sümbolit. Viimaks ongi Scatter, mis esineb kirstu sümbolina ning kui saad korraga vähemalt kolm neist, käivitub tasuta spinnide voor.

halloween jack slot review

– Halloween Jack tasuta spinnid

Kui saad ühe spinnivooru jooksul korraga vähemalt kolm Scatter-sümbolit, käivitub tasuta spinnide voor 10 spinniga. Tasuta spinnide voorus on kõige väärtuslikemad võtme sümbolid, sest iga kolme võtme eest saad kõrgema taseme Wildi kuni oled kogunud kõik 9. See boonus töötab täpselt nagu “Jack and the Beanstalk” mängus, mis on üks Netenti vanimaid mänge.

halloween jack slot screen

– Kokkuvõte

Kahjuks näeme, et Netent jätkab sama igavat rada lihtsalt tehes oma vanemaid slotimänge ümber ja lisades neile uue kujunduse. Nagu sa võib-olla juba panid tähele “Halloween Jack” on koopia “Jack and the beanstalk” mängust lihtsalt Halloweeni kujundusega. “Jack and the Beanstalk” on tõepoolest väga hästi välja kukkunud slotikas, mis tänase päevani on väga menukas, kuid NetEnti suguselt gigandilt oodatakse, et nad tuleksid kogu aeg välja uute ja veel ägedamate boonustega.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
SOON dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

NetEnt Slotid 96.04% 17. Sep 2020
NEW rage of the seas slot

Rage of the Seas

NetEnt Slotid 96.04% 20. Aug 2020
disco danny slot

Disco Danny

Näita rohkem