Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO, Red Tiger Gaming, GreenTube

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

10 000€ rahaloos ja tasuta spinnid “Narcos” slotil

paf kasiino narcos slot

NetEnti kauaoodatud “Narcos” slott on lõpuks väljas ja kui vaatasid samanimelist põnevusseriaali, siis tead millest jutt käib. Aastakümneid ameeriklasi hirmu all hoidnud ja Kolumbia rahvast rõõmustanud Pablo Escobar on jõudnud nii teleekraanidele kui nüüd ka slotimängu.

Panusta Pafis “Narcos” slotikal ning iga kord kui pääsed “Locked Up” boonusvooru, teenid 15 tasuta spinni. Pane tähele, et tasuta spinne saad ainult kampaania perioodil vahemikus 23. maist 30. mai kella 23:59. Arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused minimaalse väärtusega 0,20 eurot spinni kohta.

Tasuta spinne võid saada kõigil kampaania päevadel, kuid ühe päeva jooksul võid saada maksimaalselt 15 priispinni. Lisaks spinnide saad ühe loosipileti 10 000€ auhinnafondiga lõpuloosi. Nii tasuta spinnidega saavutatud võidud kui ka kõik rahaauhinnad saad kontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.paf.com/et/slots/narcos

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: