NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.23%
Loodud: 23/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 602,400 mündid

Vaata Narcos videot

Mängi Narcos demo versiooni tasuta

Narcos ülevaade

narcos slot netent

“Narcos” on Net Entertainment-nimelise mängulooja slotikas, mis põhineb samanimelisel populaarsel teleseriaalil. Kes ei oleks kuulnud kurikuulsast Pablo Escobarist ja ehk tead üht-teist ka tema elust ja tegemistest. Escobar oli Kolumbia narkoparun, kes hoidis hirmul kogu Ameerikat samal ajal toetades oma rahvast. Mõnes mõttes nagu tänapäeva Robin Hood.

“Narcos” sloti puhul on tegemist keskmise volatiilsusega mänguga, millel on 5×3 mänguväli ja 20 võiduliini. See võib vabalt kandideerida 2019 aasta parima 3D-mängu auhinnale tänu perfektsele graafikale, arusaadavale mängu ülesehitusele ja äärmiselt tulusatele boonustele. Maksimaalne raha, mis võita saad, on tuhandekordne tehtud panuse väärtus- selleks vajad aga vähemalt viite wild-asendussümbolit.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Narcos” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja see on mängitav nii arvutil kui mobiilis. Sümbolitest võid pihta saada boonussümbol wildidele ja scatteritele ning tavasümbolitest Pablo Escobari pildile ja kaardisümbolitele kümnest ässani. Võite saad igal korral, kui reastad järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit.

narcos slot screen

Kõige tulusam sümbol on kahtlemata Wild, sest kui saad neid rullikutel viis, ootab sind mängu peapreemia- tehtud panuse väärtusest tuhat korda suurem summa. Lisaks sellele täidab wild asendussümboli rolli ja lihtsustab nii võiduliinide moodustamist.


– TASUTA SPINNIDE VOOR

Boonusvoorus alustad, kui rullikutel jääb pidama kolm, neli või viis scatter-sümbolit. Saad vastavalt 10, 16 ja 20 tasuta mänguvooru “jalutavate wildide” ja muutuvate sümbolitega. Suuri võite saad kuni kümnekordse võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

Kauaoodatud “Narcos” ei ole mängijate ootusi petnud. Lisaks meeliköitvale teemale ja kütkestavale kujundusele on sellel ka kõik teised moodsa mängu tunnused nagu viimase peale viimistletud visuaalefektid ja erinevad boonusfunktsioonid. Nagu juba öeldud, on tegemist keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid wildide abiga tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Rohkem infot

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee