NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.23%
Loodud: 23/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 602,400 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Narcos videot

Mängi Narcos demo versiooni tasuta

Narcos ülevaade

narcos slot netent

“Narcos” on Net Entertainment-nimelise mängulooja slotikas, mis põhineb samanimelisel populaarsel teleseriaalil. Kes ei oleks kuulnud kurikuulsast Pablo Escobarist ja ehk tead üht-teist ka tema elust ja tegemistest. Escobar oli Kolumbia narkoparun, kes hoidis hirmul kogu Ameerikat samal ajal toetades oma rahvast. Mõnes mõttes nagu tänapäeva Robin Hood.

“Narcos” sloti puhul on tegemist keskmise volatiilsusega mänguga, millel on 5×3 mänguväli ja 20 võiduliini. See võib vabalt kandideerida 2019 aasta parima 3D-mängu auhinnale tänu perfektsele graafikale, arusaadavale mängu ülesehitusele ja äärmiselt tulusatele boonustele. Maksimaalne raha, mis võita saad, on tuhandekordne tehtud panuse väärtus- selleks vajad aga vähemalt viite wild-asendussümbolit.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Narcos” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja see on mängitav nii arvutil kui mobiilis. Sümbolitest võid pihta saada boonussümbol wildidele ja scatteritele ning tavasümbolitest Pablo Escobari pildile ja kaardisümbolitele kümnest ässani. Võite saad igal korral, kui reastad järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit.

narcos slot screen

Kõige tulusam sümbol on kahtlemata Wild, sest kui saad neid rullikutel viis, ootab sind mängu peapreemia- tehtud panuse väärtusest tuhat korda suurem summa. Lisaks sellele täidab wild asendussümboli rolli ja lihtsustab nii võiduliinide moodustamist.


– TASUTA SPINNIDE VOOR

Boonusvoorus alustad, kui rullikutel jääb pidama kolm, neli või viis scatter-sümbolit. Saad vastavalt 10, 16 ja 20 tasuta mänguvooru “jalutavate wildide” ja muutuvate sümbolitega. Suuri võite saad kuni kümnekordse võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

Kauaoodatud “Narcos” ei ole mängijate ootusi petnud. Lisaks meeliköitvale teemale ja kütkestavale kujundusele on sellel ka kõik teised moodsa mängu tunnused nagu viimase peale viimistletud visuaalefektid ja erinevad boonusfunktsioonid. Nagu juba öeldud, on tegemist keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid wildide abiga tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1000-kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem