Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO, Red Tiger Gaming, GreenTube

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

10 000€ rahaloos ja 50 priikeerutust iga päev

paf kasiino crystal sun promo

Paf kasiino rõõmustab selle nädala lõpuni kõiki uusi ja vanu mängijaid rahaloosi ja tasuta spinnide sajuga. Ehk oled juba kuulnud Play N’ GO nimelise mängulooja säravast “Crystal Sun” mängust, mis on põhimõtteliselt selle mängulooja versioon NetEnti ülipopist “Starburst” slotist. Paf arvab, et “Crystal Sun” on isegi parem ja paneb sellel nädalal välja 10 000€ auhinnafondi! Kuidas raha saada?

crystal sun slot screen

Ava “Crystal Sun” ja spinni kuni pääsed tasuta keerutuste vooru. Lisaks ühele loosipiletile kampaania rahaloosi saad ka 50 tasuta mängukorda Pafi kulul. Lihtne. Iga päev võid korjata maksimaalselt ühe loosipileti ja 50 priispinni.

Pane tähele, et kampaania auhindadele kvalifitseerumiseks tuleb teha panuseid minimaalse väärtusega vähemalt 20 senti spinni kohta. Nii tasuta spinnidega saadud võidud kui lõpuloosi auhinnad makstakse välja pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.paf.com/et/slots/crystal-sun

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: