Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.60%
Loodud: 23/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kui 400,000 mündid

Vaata Crystal Sun videot

Mängi Crystal Sun demo versiooni tasuta

Crystal Sun ülevaade

crystal sun slot playngo

Tähistame kevadet ja uusi tuuli Play’n Go nimelise mängulooja rõõmust pakataval “Crystal Sun” mängul. Slott pakub 5×3 mänguvälja 10 fikseeritud võiduliiniga ning puudu ei tule ei värvidest ega boonustest. Võidu peavad sulle koju tooma Wildid, sama rulliku väljadele laienevad Wildid, võidukordajad ja tasuta spinnid. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 4000 kordselt.


– KUJUNDUS JA PANUSTAMINE

Lisaks sellele, et tegemist on rõõmsa ja krutskeid täis mänguga, leiab kogu äktšion aset lõpututes kosmoseavarustes, kus ikoonid rullikutel sümboliseerivad Piimatee galaktika planeete.
Panuseid saad teha nii pärisraha eest kui ka mängu demoversioonil täiesti tasuta. Mõlemal juhul pead vasakult paremale järjestikku reastama vähemalt kolm sama sümbolit.

crystal sun slot screen

Mängu logo on kõige väärtuslikum sümbol ja see maksab valitud mündi väärtusest 1600, 800 või ka 400 korda suuremaid võite, kui saad neid võiduliinis vastavalt 5, 4 või 3. Lucky Red Sevens on teine kõige tulusam ikoon ja maksab samamoodi 3, 4 ja 5 järjestikkuse ikooni eest võiduliinis 200, 400 ja 800 mündi väärtusega võrdseid võite.

Enne, kui ruttad “Spin” nuppu vajutama, pane paika, mis summa soovid igas mänguringis mängu panna. Seda saad teha alates 0.10€-st 100€ni spinni kohta. Võid kasutada ka “Autoplay” funktsiooni, mille puhul mäng teeb 10 kuni 100 spinni sinu eest ilma pausideta.


– BOONUSED

Wild-asendussümbolid on erilised, sest lisaks sellele, et need suudavad ise võiduliini moodustada, asendavad need ka kõiki teisi sümboleid võiduliinides. Wildid võivad pidama jääda ainult rullikutel 2, 3 ja 4 ning vabalt laieneda ka sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wildid käivitavad mängu boonusvoorud.

crystal sun slot bonus

Iga kord, kui mängu tulevad sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wildid, saad ühe tasuta respinni. Respinniga saadud Wild jääb oma kohale, laieneb sama rulliku kõigile väljadele ja saad ühe respinni lisaks. Järjest võid saada kuni kolm tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Crystal Sun” mängu ülesehitus on üsna tavapärane, kuid see eest disain tõeliselt vaimustav. Mäng ei paku küll elumuutvat jackpoti, kuid on sellegipoolest sobilik nii algaja kui ka kogenuma slotisõbra jaoks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

ninja kasiino website screen
UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ninja Kasiino

www.ninjacasino.com/ee