Foxium Logo
Pakkuja: Foxium
RTP: 96.02%
Loodud: 01/11/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,200,000 mündid

Vaata Vampire: The Masquerade – Las Vegas videot

Vampire: The Masquerade – Las Vegas ülevaade

vampire the masquerade las vegas slot

“Vampire: The Masquerade – Las Vegas” on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga Foxium kasiinomängude tootja slott. Nagu nimigi ütleb on mängu peategelasteks vereimejatest vampiirid. Rullikud on mähitud raudsesse terasesse ja ohvreid aetakse taga pimedatel linnakatustel.

Mängu graafika on perfektne, taustamuusika loob just õige meeleolu ja võite aitavad tuua rohked boonusfunktsioonid. Nagu enamikke mänguautomaate, saad ka seda proovida mänguraha eest või asuda kohe pärisraha peale panustama.

vampire the masquerade las vegas slot screen

Enne, kui kohtud Vegase tumedama poolega pane paika oma panuse suurus. Minimaalne panus on 0.20 senti ja maksimaalne 4€. Saad valida ka kindla arvu spinne, mille slott teeb sinu eest kasutades “A” nuppu.

Terasest “W” tähega luuk on Wild sümbol ja see asendab võiduliinides mistahes teisi sümboleid peale Boonuse, Vampiiri ja Saagi sümboli. Wildiga võid kohtuda nii mängu tavarežiimis kui ka tasuta spinnide voorus.

Vampiiri sümbol on mees ja Saagiks on blond naine. Mõlemad on erilised, sest kui Vampiiri sümbol jääb rullikutele täies pikkuses pidama, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 20- kordselt. Iga kord, kui Saagi sümbol ilmub täies pikkuses, saad tehtud panuse summa tagasi 30-kordselt.

vampire the masquerade las vegas slot review

Mängus on kolm erinevat tasuta spinnide vooru: Fortitude Discipline, Dominate Discipline ja Presence Discipline.

Dominate Discipline tasuta spinnide voorus saab Wild sümbol asendada hinnalist “Saagi” sümbolit, kuid ainult siis kui see maandub kõige parempoolsemal rullikul. Enne asendamist paljuneb väärtuslik “Saagi” sümbol veel teistele rullikutele kuni 4 korda.

Fortitude Discipline tasuta spinnide voorus asendatakse kuni 6 sümbolit iga spinni ajal Wildidega.

Presence Discipline tasuta spinnide voor algab 4 Wildiga mänguväljal. Iga järgneva spinniga võivad wildid oma asukohta muuta, kuid wildide arvuks jääb endiselt vähemalt 4.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Foxium

astro legends lyra and erion slot

Astro Legends: Lyra and Erion

the great albini slot

The Great Albini

Näita rohkem