Foxium Logo
Pakkuja: Foxium
RTP: 96.19%
Loodud: 19/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.30 – €75
  • Võimalik võit: kuni 285,000 mündid
Kus saad mängida Foxium slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Tervitusboonus 100% kuni €1000 + 100 tasuta spinnid + Boosti punktid

Vaata Boom Pirates videot

Boom Pirates ülevaade

boom pirates slot foxium

Boom Pirates on viie rulliku ja 1024 võiduliiniga slotikas Foxium nimeliselt kasiinomängude loojalt. Mängu tegemisel on ilmselgelt inspiratsiooni saadud verejanulistest piraatidest, kes on materiaalsete hüvede nimel nõus mättasse lööma kelle iganes. Peategelaseks on kapten Mary, kes on viimas on punti järjekordsele rüüsteretkele.

Enne, kui asud ohtlikule merereisile, vali enda jaoks sobilik panuse suurus kasutades +/- nupukesi. Autoplay abil teevad rullikud soovitud arvu keerutusi sinu eest ilma sekkumiseta.


– BOONUSED

Võib öelda, et Foxify on hakkama saanud slotiga, mis pakub lisaks vahvale teemale ka tõeliselt mitmekesist äktsionit. Lisaks unikaalsetele Wonderways ja Foxify boonusfunktsioonidele saad kasu lõigata veel kolmest plahvatuslikult ägedast lisast.

boom pirates slot screen

Wonderways tähendab, et 5×4 positsioonidega mänguväli kasvab koguni 9×6 suuruseks ning võiduliinide arv 1024 pealt koguni 10 077 696 peale! Kõlab põnevalt?

Foxify boonusfunktsiooni saad käima panna mistahes mängu ajahetkel vajutades “Foxify” nupule ning võiduvõimalus kasvab paugust kahekordseks!

Mary’s Swashbuckling Action tähendab, et mistahes mittevõitnud spinni järgselt hõljub üle mänguvälja piraadipealik Mary ja muudab sümbolite väärtust nii, et moodustub viie ikooniga võiduliin.

6×9 positsioonidega tasuta spinnide vooru pääsed mängu kahe scatteri abil, milleks on Yo ja Ho. Kui saad neid esimesel, kolmandal või viiendal rullikul vähemalt kolm, mängidki kümme korda kasiino kulul. Iga uue kolme scatteri eest saad viis tasuta keerutust lisaks.


– KOKKUVÕTE

Boom Pirates on hästi disainitud mäng, mille taga on huvitav lugu ning meeleolu loob just sobilik pinget kruttiv taustamuusika. Sloti loojaks on väike mängustuudio Foxium, mis on suutnud lagedale tulla mitme innovatiivse boonusega ning pakub võimalust tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 3800-kordselt.

Meeldiks mängida Foxium slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Foxium Microgaming Slotid 96.40% 11. Aug 2020
3 tiny gods slot

3 Tiny Gods

Foxium 96.50% 21. Nov 2018
astro legends lyra and erion slot

Astro Legends: Lyra and Erion

Foxium 96.60% 10. Jan 2019
the great albini slot

The Great Albini

Näita rohkem