Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.65%
Loodud: 05/05/2010
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €15
  • Võimalik võit: kuni 2,400,000 mündid

Vaata ThunderStruck II videot

ThunderStruck II ülevaade

thunderstruck2 slot

“Thunderstruck II” on Microgaming mängulooja Norra mütoloogia teemaline slott, mille tegevus toimub iidses Asgardi linnas. Kogu mänguväli on kaetud tihedalt rullikutega, mis on vingelt kujundatud ja pakuvad temaatilisi sümboleid. Mängul on 5 rullikut ja 243 võiduliini ning see on hästi välja kukkunud järg “Thunderstrucki” originaalile. Proovi seda mängu demoversioonis või pane viikingid enda kasuks tööle kohe pärisraha eest.


– BOONUSED

“Thunderstruck 2” mängul boonustest puudu ei ole, samuti pakub see huvitavat mängu kulgu ja suuri võite. Lisaks standardsetele Wildidele lisavad põnevust Wildstorm ja The Great Hall of Spins” boonused. Vaatame neid siis lähemalt.

thunderstruck2 slot screen

Wildstorm

Mängu Wild sümboliks on “Thunderstruck II” logo ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Bonus Mjölniri. Wildstorm boonus võib käivituda mistahes ajahetkel ja katta kuni 5 rullikut täielikult Wildidega.

The Great Hall of Spins

Scatter sümboliks on “Mjölnir” ja kui saad neid 3 või enam, sisenedki tulusasse Great Hall of Spins vooru. Kui käivitad boonuse mitu korda pääsed ligi veel lahedamatele boonustel, mida on neli: Valkyrie, Loki, Odin ja Thor.

Valkyrie boonust saad kasutada Great Hall of Spins vooru esimese käivitumise järgselt. Sinu kasu- 10 tasuta spinni ja 5-kordne võidukordaja kõigile võitudele. Samuti võid tasuta spinnide vooru taaskäivitada.

Loki on saadaval boonuse 5. Käivitamisel ja annab 15 tasuta spinni koos Wild Magic boonusfunktsiooniga. Kui Wild Magic sümbol jääb pidama mängu 3. rullikul, muudab see teised juhuslikud sümbolid samuti asendussümboliteks. Kui funktsioon käivitub uuesti, võid saada kuni 4 lisaspinni.

Odin tuleb mängu boonuse 10. käivitumise ajal. Sinu saagiks on siis 20 tasuta spinni koos Wild Raven boonusega. Wild Raven korrutab kõik võidud 2 või 3-ga. Kui kaks Wild Raven sümbolit jäävad boonuse ajal rullikutele korraga pidama, saad nautida 6 korda suuremaid võite.

Thori saad kasutada boonuse 15. käivitumise ajal ja selle eest teenid 25 tasuta spinni koos Rolling Reels boonusega. Rolling Reels saab sulle pakkuda järjestikkuseid võite ja kuni 5-kordset võidukordajat.


– KOKKUVÕTE

“Thunderstruck II” on võitnud mängijate südameid üle maailma ja sellel on korralik võidupotentsiaal. Microgaming mängulooja on suutnud hästi tasakaalustada visuaal -ja heliefektid dünaamilise mängu sisuga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW break da bank again respin slot

Break da Bank Again Respin

NEW relic seekers slot

Relic Seekers

NEW tiki vikings slot

Tiki Vikings

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee