Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 93.40%
Loodud: 24/06/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €6
  • Võimalik võit: kuni 12,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Immortal Romance Mega Moolah ülevaade

immortal romance mega moolah slot microgaming

Immortal Romance on Microgaming nimelise mängutootja läbi aegade üks mängitumaid slotte ning nüüd on see saanud omale Mega Moolah stiilis järje. Kui võrrelda originaaliga, siis mõlemad mängud pakuvad keskmisest suuremat hulka boonusfunktsioone.

Kui kahekordne võidukordaja, Metsiku Iha(Wild Desire) boonus ja tasuta spinnid pinget pakuvad, siis tasub kahtlemata proovida. Nagu nimigi ütleb, on hea šanss käpp peale panna ka Mega Moolah jackpot auhinnale.


Teema ja kujundus

Immortal Romance: Mega Moolah on pisut vastandlikke teemasid ühendav mänguautomaat, millel standardne 5×3 positsioonidega mänguväli ja 243 võiduliini. Surematu armastus ja lõbusad džunglielukad on tõesti kaks täiesti erinevat teemat, millel ühenduspunkti pea võimatu leida.

immortal romance mega moolah slot screen

Immortal Romance: Mega Moolah puhul pole kahtlust, millele kõik üles ehitatud on. Loomulikult on selleks võimalus saada pihta Mega Moolah jackpotile, mida võib nimetada juba rohkem kaubamärgiks kui džungliteemaks.

Kui oled mänginud Immortal Romance originaalil, siis tead juba enam vähem, mida oodata. Romantiline lugu, mille pearollis pisut kõhedusttekitavad vampiirid, on ajahambale hästi vastu pidanud.

Lisaks kaardimängu ikoonidele on olulisemad sümbolid veel küünlad, nõiutud maja ja nimitegelased Troy, Amber, Sarand ja Michael. Kui saad võiduliinis viis Sarah sümbolit, teenid panuse väärtuse tagasi 16,66- kordselt!

Wild asendussümbol on võimeline maksma panuse tagasi kuni 30-kordselt. Proovi saada ka hajasümboleid vähemalt kolm, et siseneda boonusvooru.


Panustamine ja võidud

Alusta sellest, et säti panuse suuruseks 30 sendist 6 euroni mänguvooru kohta. Võidad siis, kui saad järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit alustades esimesest rullikust. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 12,150 kordselt.


Boonused

Lisaks omanäoliselt kujundusele on Immortal Romance mängijate südamed võitnud mitmekesise boonuste valiku tõttu. Juba mainitud kahekordne võidukordaja ja hulk tasuta spinne on just see, mida mängusõbrad soovivad näha. Kui veab, saad näha ka täielikult wildidega kaetud rullikuid.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem