NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 96.52%
Loodud: 24/04/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid

The Mask ülevaade

the mask slot

The Mask on NextGen Gamingu uus slotikas, millel on tavapärased 5 rullikut ja 20 võiduliini. Määra enda jaoks sobiv panuse suurus alates 10 sendist kuni 100€ni spinni kohta ja naudi mängu, kas mobiilis või arvutis. Samanimelise filmi ainetel loodud mängus võid sattuda 4 juhuslikult käivituva wild funktsiooni peale. Tasuta spinnide voorus võid saada piiramatul hulgal tasuta spinne ning kõik wildi abil saadud võidud korrutatakse 5-ga. Pane tähele, et tasuta spinnide voorus võid oma panuse summa tagasi võita lausa 30 000- kordselt! 90-ndad tulevad tagasi, sest “The Mask” slotil on toodud kogu samanimelise filmi kaootiline lõbu ühte mängu!

The Mask, nagu juba öeldud põhineb kaootiliste 90nendate klassikalisel filmil. Mäng on loodud koostöös filmitootja Warner Brothersiga ning ka mängu taustaks on stseen filmist.

Slotil on multifilmi graafika ja animatsioonid ning tegevus toimub väljameldud Edge City pimedas öös. Madalama väärtusega sümbolid on värvilised A, K, Q, J ja 10 mängukaardid; Stanley (filmis Jim Carrey), Tina (Cameron Diaz), The Mask, The Maski kübar, koer Milo ja rahakotid maksavad välja juba suuremaid võite.

the mask slot screen

Wild sümbol on The Mask sümbol ning see asendab võiduliinis mistahes teisi sümboleid peale scatteri. Võiduliinid jooksevad nii vasakult paremale kui paremalt vasakule. Võidukombinatsioone moodustades näed klippe populaarsest filmist.

Nagu eelnevalt mainitud, on mängus 4 juhuslikult käivituvat wild funktsiooni. 2 esimest- Alarm Block ja In A Spin funktsioonid käivituvad enne spinni tegemist. By The Horn ja Mask Unmask funktsioone saab aktiveerida peale spinni tegemist. Kõik neli annavad hulga wild sümboleid, mis paigutuvad erinevats kombinatsioonides rullikutele.

Kõige atraktiivsem boonusfunktsioon on aga tasuta spinnide boonus, mida saad kasutada 3, 4 või 5 scatteri sümboliga. Vastavalt scatterite arvule saad vastavalt 10, 15 või 25 tasuta spinni.

Tasuta spinnide voorus The Mask wildiga saadud võidud korrutatakse 2-5 kordselt. Kui saad 1 või 2 scatter sümbolit hüppab välja maski kandev Milo ja saad 5 tasuta spinni lisaks. 3 või enam scatterit annab sulle veel rohkem tasuta spinne. Lisaks käivituvad tasuta spinnide voorus wild funktsioonid märksa tihedamini.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

NEW pillars of asgard slot

Pillars of Asgard

merlins money burst slot

Merlin’s Money Burst

medusa megaways slot

Medusa Megaways

Näita rohkem

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee