NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 96.75%
Loodud: 22/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3 (x2)
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Foxin Twins videot

Foxin Twins ülevaade

foxin twins slot nextgen

“Foxin’ Twins” on NextGen Gaming-nimelise mängulooja 10 rulliku ja 50 võiduliiniga slotikas, mis pakub tõeliselt luksuslikku mänguelamust. Põnevust lisab kuulus SuperBet boonusfunktsioon, mille ajal võivad wildid pidama jääda kõigil viiel rullikul ning muutuda rohelisteks wildideks kuni 20-kordse võidukordajaga. Teine oluline boonusfunktsioon on Team Pup tasuta spinnid, millel võid saada kuni 200 keerutust kasiino kulul. Maksimaalselt võid iga spinniga tasku pista tehtud panuse väärtusest kuni 20 000-korda suurema rahapaki! Mängul saad panuseid teha alates 25 sendist 250€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Foxin’ Twins” mängul on multika-stiilis tehtud kujundus ning taustal kõrgub uhke mõis. Nagu juba öeldud, on see mäng pühendatud luksuslikule elustiilile. Slotil on kaks 5 rullikuga mänguvälja ja sümbolite hulgas A, K, Q, J, 10 ja 9. Lisaks temaatilised šampusepokaalid, väravad, eralennukid ja hobuse seljas istuv rebane.

foxin twins slot screen

Wild-asendussümboliks on muhe piipu tõmbav rebane. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid ja viie wildid eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi 20-kordselt.


– BOONUSED

Enne mängima hakkamist otsusta kohe, kas tahad kasutada SuperBet funktsiooni või mitte. Pead mängu panema rohkem raha, aga naudid ka täiendavaid hüvesid. Rullikute kohal märkad kohe vahvat rebasekutsikat – tema võib mängu mistahes ajal muuta mänguvälja tavasümboleid wildideks.

Gone Wild juhuslikult käivituv boonus– “Fox Pups” nimeline rebasekutsikas rullikute kohal kergitab ühe või ka mitme sümboli väärtust mänguväljal.

Team Pup tasuta spinnide voor käivitub kolme või enama kullakangi pildiga scatteri ilmumisel mänguväljal– 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ja 10 scatterit pakuvad vastavalt 10, 15, 20, 25, 30, 50, 75 ja 100 tasuta keerutust.


– KOKKUVÕTE

“Foxin’ Twins” paistab silma hulga eriliste ja tulusate boonusfunktsioonide poolest. Püüa pihta saada wildidele, mis pakuvad võitudele kuni 20-kordset võidukordajat ja teeni kuni 200 tasuta spinni tasuta spinnide voorus juhuslikult käivituvate lisaboonustega.

Esmapilgul ilus ja lihtne mäng on tegelikult äärmiselt volatiilne, mis tähendab, et võid võita küll palju raha, kuid pead olema valmis ka tavapärasest rohkem riskima.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

pillars of asgard slot

Pillars of Asgard

merlins money burst slot

Merlin’s Money Burst

gorilla go wilder slot

Gorilla Go Wilder

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee