NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 96.75%
Loodud: 20/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 2-2-3-3-3-3
  • Panuse suurus: €0.30 – €7.50
  • Võimalik võit: kuni 1,500 mündid
Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Merlin’s Money Burst ülevaade

“Merlin’s Money Burst” on NextGen Gaming-nimelise mängulooja Merlini-teemaliste slotikate järg, mis kasutab Money Burst mängumootorit. Slotil on viis rullikut ja kuuskümmend võiduliini. Panuseid saad teha alates 30 sendist 75 euroni spinni kohta. Kui sulle meeldib maagia temaatika ja soovid kasu lõigata kolmest boonusfunktsioonist, siis proovi kohe.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Merlin’s Money Burst” taustal on paks nõiutud mets ja pilkane pimedus. Rullikutel on vastavalt 2-2-4-4 ja 4 sümbolit ning temaatilisteks ikoonideks prillid, kotid rahaga, segupudelid ja loitsuraamatud. Vähemtulusad sümbolid on kaardimängust tuttavad A, K, Q, J ja 10.

merlins money burst slot screen

Loitsuraamat on kõige väärtuslikum sümbol ning selle eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 8,33-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis. Merlini kujutis on Wild asendussümbol ja asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. Viis Wildi võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 83,33-kordselt.


– BOONUSED

“Merlin’s Money Burst” kasutab SuperBet-funktsiooni, mis on tuttav ka Merlin-mängudeseeria eelnevatest mängudest. Tegemist on võimalusega kasutada lisapanustamist, mis võib pakkuda paremaid võimalusi võiduliinide moodustamiseks. Kui wild on osaline võiduliinist, saad automaatselt kümme korda suurema võidu!

Merlini tasuta spinnide voor kümne priispinniga käivitub, kui rullikutel 3, 4 ja 5 jääb korraga pidama kolm scatter-sümbolit. Kui Merlin otsustab oma kätt viibutada, muudab see kolmanda, neljanda ja viienda rulliku sümbolid võluväel Wildideks.

Merlini Wild Spins boonus on kõige tulusam, kuid selle proovimiseks vajad samu sümboleid esimesel ja teisel rullikul ning lisaks kolme scatterit rullikutel kolm, neli ja viis. Kui see õnnestub, saad kümme wild spinni nii, et kõik sümbolid rullikutel üks ja kaks muudetakse wildideks ning Merlin lisab wilde ka ülejäänud kolmele rullikule.


– KOKKUVÕTE

“Merlin’s Money Burst” on seniste Merlin seeria mängudest kahtlemata parim. Boonused ei ole lihtsalt tulusad vaid ka ääretult lõbusad, eriti Merlini Wild-spinnide funktsioon. Volatiilsuse koha pealt on tegemist kõrge võidupotentsiaaliga mänguga ning tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 37 500-kordselt.

Meeldiks mängida NextGen Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NextGen Gaming SG Digital Slotid 95.33% 19. Nov 2020
rudolph gone wild slot

Rudolph Gone Wild

NextGen Gaming 96.30% 17. Nov 2019
pillars of asgard slot

Pillars of Asgard

NextGen Gaming Slotid 96.75% 22. May 2019
foxin twins slot

Foxin Twins

NextGen Gaming 97.63% 24. Apr 2018
medusa megaways slot

Medusa Megaways

Näita rohkem