Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO, Red Tiger Gaming, GreenTube

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

sam on the beach slot

Sam on the Beach

Võida Pafis iga päev 500 tasuta spinni

paf kasiino sam on the beach

“Sam on the Beach” on uus ja lõbus slotimäng, mis toob kevade ja suve kiiremini kohale! Mängi mängu Paf kasiinos ja saad iga päev kuni 500 tasuta spinni! Kuidas see siis käib?

Väga lihtne. Mängi kampaania perioodil 11.02.2019 12:00 kuni 17.02.2019 23:59 mängul “Sam on the Beach” vähemalt 50 mänguvooru, et kvalifitseeruda turniirile. Kõik, kes turniirile kvalifitseeruvad, tagavad omale automaatselt 5 tasuta spinni. Iga kord, kui mängid 50 järjestikkust mänguvooru, läheb edetabelisse kirja sinu nende keerutuste jooksul kogutud punktisumma. Punkte saad iga kord, kui rullikutel jääb pidama Wild-asendussümbol või kui satud Sami, Maggie, Sandra või Tedi boonuse peale.

sam on the beach slot screen

Kampaania koosneb seitsmest igapäevasest turniirist, see tähendab, et iga päev saad uuesti turniirile kvalifitseerudes 5 tasuta spinni ning võimaluse koguda punkte turniiri edetabelisse veel rohkemate tasuta spinnide saamiseks. Iga päev saab suurima punktisumma saavutanud mängija 500 tasuta spinni, teine koht 200 tasuta spinni, kolmas 100 ja 4. kuni 10. koht iga mängija 50 tasuta spinni. Tasuta spinnidega saadud võidud saab mängija oma kontole pärisrahas ilma, et peaks need veel lisaks kasiinos läbi mängima.

Pane tähele, et turniirile kvalifitseerumiseks ja turniiril punktide kogumiseks pead tegema panuseid pärisraha eest ning arvesse lähevad ainult panused, mille väärtus on 0.20€ või rohkem.

Kui võidad tasuta spinne, tuleb need ära kasutada enne, kui saad kvalifitseeruda järgmise päeva turniirile. Igal kampaania päeval võid teha mistahes arvu spinne, kuid edetabelisse läheb kirja ainult kõrgeim 50 mänguvooru jooksul kogutud punktisumma.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS