ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 03/02/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 227,520 mündid

Vaata Sam on the Beach videot

Sam on the Beach ülevaade

sam on the beach slot

“Sam on the Beach” on Elk mängutootja 5 rulliku ja 243 võiduliiniga slotimäng, mille tegemisel on inspiratiooni ammutatud kõigi lemmiktrollist nimega Sam. Sellel korral on Sam naise ja lastega puhkusel ning ka sina võid nendega vabalt kampa lüüa. Mängu rullikud on osaliselt läbipaistvad ja asuvad troopilise ranna taustal.

sam on the beach slot screen


– PANUSTAMINE

Enne kui hakkad trollidega maid jagama, määra oma spinnidele mündi väärtus, milleks saad valida 0.20€ sendist kuni 100€ni. Samuti saad valida nelja erineva panustamisstrateegia vahel: Optimizer, Jumper, Leveller ja Booster. Jumper strateegia puhul tõuseb panustamise tase ühe võrra igal korral, kui saavutad mängul võidu. Peale kaotust langeb see tagasi algtasemele. Leveller strateegia tähendab, et panustamise tase tõuseb iga 5 järjestikkuse kaotuse järel. Peale võitu jätkub mäng endisel panustamistasemel. Booster tõstab panustamistaset peale igat kaotust ja langeb tagasi tavapärasele peale esimest võitu. Kõik eelnimetatud strateegiat tõstavad panustamise taset kuni 4 taseme võrra. Optimizer muudab panustamise taset automaatselt vastavalt sinu kontojäägile.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

“Sam on the Beach” logo on mängu Wild-asendussümbol ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale kuldse kella kujulise scatteri. Kui saad 3 või enam scatterit, käivitub tasuta spinnide voor. Võid saada 5, 10 või 15 tasuta spinni olenevalt mitu scatterit tasuta spinnide vooru käivitas. Iga scatter tasuta spinnide voorus tagab sulle ühe tasuta lisaspinni.

sam on the beach slot bonus

Mis on eriti lahe, on “Beach Memories” respinnide funktsioon, mida saad proovida igal korral, kui reastad horisontaalselt kõik trollipere liikmed. Respinnide voor mängitakse 4 Wildiga, mis peale ilmumist jäävad oma kohale kuni respinnide vooru lõpuni.

“Electric Treat” boonus tuleb mängu tasuta spinnide vooru ajal ja selles osalevad kõik 4 trolli. Kui saad korraga 3 Sami sümbolit, laeb mehike ühe sümboli eketriga ning see muutub Wildiks ja jääb oma positsioonile kuni tasuta spinnide vooru lõpuni. 3 või enam Sandra sümbolit mitmekordistab su võidud, 3 Maggie sümbolit vallandab harpuunikahuri paugu ning suurendab su võiduvõimalusi ning 3 Tedi sümbolit annab sulle võidukordaja, mis kehtib kõigile tasuta spinni vooru võitudele.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee