Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

HOT book of dead slot

Book of Dead

Võida “Book of Dead” mängul tasuta spinne ja 5000€ pärisraha

paf kasiino book of dead tasuta spinnid

“Book of Dead” on iidsel Egiptuse legendil põhinev mäng Play ‘N Go slotimängude tootjalt, mis toob sinu ette kartmatu seikleja nimega Rich Wilde. Nagu mängu peategelase nimigi peegeldab on mees panemas oma elu kaalule, et ohte trotsides suur varandus kinni püüda.

Vahemikus 2. aprillist kella 00:00-st kuni 8. aprilli kella 23:59ni võid just “Book of Dead” slotimängul rullikuid keerutades peale sattuda juhuslikele Mystery eriauhindadele. Säti panuse suuruseks vähemalt 0,20€ spinni kohta ja võid nii 100 kui ka 200 tasuta spinni saad mistahes keerutusega. Kohe, kui oled oma Mystery preemia kinni püüdnud, saad sellest teada mänguekraanile ilmuva hüpikakna vahendusel.

book of dead slot screen

Iga tasuta spinni väärtus on 20 eurosenti ja kõik tasuta spinnidega saadud võidud makstakse välja pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.

Mystery auhindu – koguses 100 ja 200 tasuta spinni – võid kampaania perioodil saada mistahes arvu kordi ning iga Mystery auhinna saamise järel premeeritakse sind ka ühe piletiga kampaania 5000€ pärisraha lõpuloosimisele.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: