Unibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida 500€ sulas või unistuste reis 1500€ reisirahaga

unibet icehockey promo

Unibeti spordiennustuses on lahti läinud järjekordne põnev kampaania, kus edukad on kõik jäähokispetsid. MM kestab kuni 27. maini ja just senikaua on sul võimalus ronida Unibeti kõrgeima koefitsiendi väljakutse edetabeli tippu! Kuidas see siis täpselt käib?

Tee kampaania perioodil vahemikus 10. maist kuni 27. mai kella 00:59 panuseid jäähoki MM mängude peale. Selleks, et teenida osa 10 000€ auhinnafondist, tuleks panuseid teha võimalikult suure koefitsiendiga. Just need mängijad, kes võidavad panuse, mille koefitsient on kõige suurem, võtavad positsiooni sisse edetabeli kõige kõrgematel kohtadel. Mängija, kes on kampaania lõppedes edetabeli esimesel real, saab lisaks 500€ sularahapreemiale reisida enda valitud spordivõistlusele Euroopas ja 1500€ reisiraha. Tasub proovida?

Pane tähele, et kampaanias võid teha mistahes arvu panuseid, kuid edetabelis läheb arvesse ainult see panus, mille võitsid ja mille koefitsient oli kõige suurem. Arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused, mille väärtus on vähemalt 1€ ja minimaalne koefitsient 1,4 või kõrgem.

Auhinna saavad viiskümmend edukamat mängijat sealjuures TOP5 mängijad saavad kõik 500€ puhtalt kätte. Rahalistele auhindadele läbimängimise nõuet ei ole.


Mine kampaania lehele: https://www.unibet.ee/promotions/sportsbook-promotions/

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba panus!
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: