Unibet Spordiennustus Logo
 • www.unibet.ee
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: Unibet Group
 • Asustatud: Jun. 1997

Unibet Spordiennustus ĂĽlevaade

unibet main

Unibet on Rootsi päritolu online kasiino ja spordiennustuse portaal, millele alusepanijaks on Anders Ström. Unibet asutati 1997. aastal ning online-teenuseid hakati pakkuma 2-aastat hiljem 1999. aastal, mõned aastad hiljem hakati oma teenuseid pakkuma ka Eestis. Tänasel päeval on Unibet osa Kindred-nimelisest kontsernist, mille puhul on tegemist ühe maailma suurima veebis hasartmänge pakkuva ettevõttega.

Peamiselt spordiennustuse pakkujana tuntuks saanud Unibeti bärnd on nüüdseks kasvanud Euroopa üheks suurimaks tegijaks, millel on üle 10 miljoni kliendi. Unibeti prioriteetidena nimetavad nad mitmekesise spordiennustuse võimaluse pakkumist, panustamise kogemuste ja teadmiste jagamist ning innovatiivsust. Suur osa nende edust võlgnebki just uuenduslikkusele spordipanustamise vallas- nemad olid esimesed, kes tulid välja populaarse cashout ja action bet funktsioonidega.

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba panus!
Võta boonus

Unibet.ee Eesti veebileht

Esmapilgul lööb Unibeti spordiennustuse leht silme eest kirjuks. Vasakult leiab tavapärase spordialade menüüd, kus on eraldi välja toodud populaarsed liigad, mille peale enim panuseid tehakse. Miinuspoole pealt jätab soovida veebilehe graafika ning jääb mulje nagu kogu leht, bännerid ja tekst oleks kergelt udused ja kehva kvaliteediga.

unibet online kasiino ĂĽlevaade

Lisaks spordi peale panustamisele saab loomulikult keerutada ka slottidel, mängida pokkeri ja proovida oma õnne Põhjamaades populaarsel ja eestlastelegi tuttavas “Bingos”. Unibeti moto on “Mängijatelt mängijatele” ning erinevatel konkurssidel on saadud palju auhindu oma pakutavate toodete, innovatiivsuse ja hästi korraldatud vastutustundlikku mängimise eest.

Panustamine ja Live-bet Unibetis

Unibetist leiad ühed paremad koefitsiendid turul ning ka mängude ja sündmuste valik on võrreldes teiste Eestis pakutavate spordiennustuse portaalidega väga lai. Lisaks saavad uued-ja püsikliendid nautida kõrget tasuvuse protsenti panustamise, mis küündib keskmiselt lausa 95.7%ni.

Live-panustamise leiab “Live praegu” nupukese alt ning see lehti on hästi organiseeritud spordialade kaupa. Paljusid spordialasid saad Unibeti lehel tasuta vaadata tasuta live-striimi funktsiooni kasutades.

Kampaaniad ja pakkumised

Kampaaniate lehel ei hakka silma ühtegi pakkumist uuele mängijale, kuid lähemal uurimisel leiab tervitusboonuse Unibeti avalehelt ning selleks on esimese sissemakse duubeldamine kuni 50€. Boonusele kehtib 10-kordne läbimängimise tingimus, mis on suurem teiste Eesti spordiportaalide omadest, kus tavaliselt on 6-kordne läbimängimise tingimus. Samuti on Unibeti tervitusboonuse summa üsna väike, kuid lisaks on võimalik saada 10€ riskivaba ennustus mobiilis panustamiseks ja 5 tasuta keerutust “Starburst” slotimängu.

Spordiennustuse kampaaniate lehelt leiab aga positiivselt suure hulga pakkumisi nagu näiteks saab tasuta ennustada Meistrite Liiga mängude skoore, teenida 25% lisavõite nädala mänguga, varustada ennast kuni 100€ penaltite kindlustusega ja teenida igal nädalal jalgpalli kombopanustega 30% suurem võit.

Kampaaniad on väga erinevat tüüpi ning torkavad silma mitmekesiuse ja originaalsusega. Mõnes spordiportaalis näiteks Betsafe’is võiks olla samuti rohkem mitmekesisust kampaaniates, kuid tavaliselt on tegu alati kas tasuta panuse pakkumisega või ei leia spordiennustuse lehelt peale uue kliendi boonuse ühtegi teist kampaaniat.

Veel on Unibetil spetsiaalne mobiilis ennustamise pakkumine, mis tähendab, et kõik, kes ei ole veel mobiilis ühtegi panust teinud, saavad esimese vähemalt 10€ eest mobiilis tehtud panuse eest 10€ tasuta boonusraha. Väga huvitav on ka “Unibeti Soovita Sõbrale Programm”, milles iga Unibetti kutsutud sõbra eest saad 50€ päris raha! Kui sul on sõpru palju ja kutsud 30 sõpra, saad koguni 1500€ puhtalt kätte? Aga miks mitte? Unibet on üks maailma populaarsemaid ja usaldusväärsemaid brände, kampaaniatest ega pakkumistest puudu ei tule ning rohkete auhindade pärjatud kasiino peale võid alati loota mistahes probleemidega võid oma panustamiskarjääri jooksul hätta sattuda.

Mobiilis panustamine ja äpid

Spordi peale saab panustada nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis www.unibet.ee veebilehel. Spordiennustuse sõbrad saavad mugavama panustamise tegemiseks alla laadida spetsiaalse Unibet spordiennustuse rakenduse. Sobiva äpi leiab enda jaoks nii iPhone’i, Windowsi kui ka Android seadme kasutaja. Äpp annab ligipääsu tasuta striimidele, mängude eelsele ja live-panustamisele ning võtta vastu spordipõhiseid tähtsate mängude teavitusi.

Klienditugi

Eestikeelset kliendituge pakutakse live-chati kaudu ning saates e-maili info@unibetsupport.ee meiliaadressile. Helistamise võimalus puudub nii eesti kui inglise keeles.

Kokkuvõte: Unibet Spordiennustus - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • väga head koefitsiendid ja kõrge keskmine kasumlikkus mängijale
 • kiired tehingud
 • iga platvormi jaoks mobiilne rakendus
 • suur hulks spordisĂĽndmusi ja alternatiivsed panustamise valikud
 • olemas on kõik uusimad funktsioonid nagu cashout, live-striimid live-panustamine
 • eestikeelne klienditeenindus
 • mainekas ja usaldusväärne spordiennustuse portaal

Miinused

 • vähe tasuta panuse pakkumisi
 • krediitkaardi maksetele kehtib teenustasu
 • puudub telefoni teel abi saamise võimalus
 • veebilehe graafika tundub olevat udune ning bännerid ja pildid ei ole kuigi hea kvaliteediga

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba panus!
Võta boonus

Unibet Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem