Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

paf kasiino double joker poker

Double Joker Poker

Võida 100 tasuta spinni Pafi videopokkeriga!

paf kasiino double joker poker

Paf on mõnus Põhjamaine kasiino, mis pakub komplekset meelelahutust. Mängi parimaid kasiinomänge, lõbutse spordi peale panustades, proovi õnne lauamängudel või videopokkeriga.

Kõik on võimalik! Ja seda tõeliselt turvalises ja sotsiaalses kasiinos, mis on oma laitmatut mainet õigustanud kõigi 20 tegutsemisaasta jooksul.

Perioodil 14. jaanuarist 20. jaanuari südaööni võid oma videopokkeri mängumasina tõeliselt võimsalt käima tõmmata. Seda siis, kui õnnestub “Double Joker Poker“ videopokkeri mängul pihta saada kuninglikule mastireale. Auhind? 100 mänguvooru kasiino kulul! 100 tasuta mänguvooru võid saada mistahes arvu kordi nii kaua, kui kampaania kestab.

Mis teeb asja eriti vägevaks on “Double Joker Poker“ mängu kaks jokkerit, mis asendavad kuningliku mastirea moodustamisel mistahes teisi kaarte ja suurendavad sinu võiduvõimalusi märgatavalt.

Tasuta mänguvoorude saamiseks pead panuseid tegema pärisraha eest ja arvesse lähevad mistahes panusetasemel tehtud panused. Tasuta mänguvoorude väärtus on 0.20€ iga mänguvoor. Mistahes tasuta mänguvoorudega teenitud võidud saad kontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta. Kui saad kuningliku mastirea tasuta mänguvoorus, siis selle eest uusi tasuta mänguvoore ei saa.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS