Vaata Double Joker Poker videot

Double Joker Poker ülevaade

paf kasiino double joker poker

Double Joker Poker on iga lõbujanulise kasiinosõbra lemmik. Tegemist ei ole ei sloti ega pokkeriga vaid midagi vahepealset- nimetame seda videopokkeriks. Kui sa ei ole videopokkerit enne mänginud, siis miks mitte kohe algust teha? Tegemist on, nagu nimigi ütleb, tavapokkerile sarnase mänguga, kuid pärisdiileri asemel jagatakse kaarte automaatselt, ilma live-diilerita. Double Joker videopokkeri loojaks on tuntud online-kasiino mängude tootja BetSoft Gaming. Kui pead oluliseks tipptasemel graafikat ja vähe erinevat pokkeri kogemust, siis proovi kindlasti “Double Joker Pokerit” mistahes Betsoft Gaming mänge pakkuvas kasiinos.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Mängu eesmärgiks on moodustada parim võimalik pokkerikäsi. Selles mängus võid ühes mänguvoorus võita maksimaalselt 10 000€. Kaardipakis on nagu ikka 52-kaarti plus üks jokker- kokku 53 kaarti. Võid võita ka ekstra jokkeri, mis paisutab kaartide arvu kaardipakis 54ni!

Kõik mängus osalevad mängijad saavad alustuseks 5 kaarti ja saad valida, kas need jätta või saada omale uued. Kui saad jokkeri- ära seda ära anna, sest jokker asendab mistahes teist kaarti, et moodustada võimalikult tugev võidukäsi.

Kui ka teine kaartide jagamise voor on toimunud, võrreldakse sinu “käe” väärtust võidutabelis välja toodud “kätega”. Kui sinu käsi on sama, kui mõni võidutabeli kätest, võidad raha olenevalt sellest, kui palju panustasid.

double joker poker slot screen


– PANUSTAMINE JA AUHINNAD

“Double Joker Poker” on kujundatud nagu päris videopokkeri terminal, kuid saad sellel panuse väärtuseks määrata alates 20 sentdist kuni 50 euroni. Veel saad teha panuseid 0.50, 1, 2, 3, 5, 10 ja 25 euro eest.

Mida suurema panusega mängus osaled, seda rohkem võid ka võita. Kõige madalam käe väärtus mängus jääb 1 ja 5 mündi vahele- selleks on kaks paari. Kolmik, rida, mast, täismaja, nelik, mastirida, viisik ja Wild mastirida on väärt aga märgatavalt rohkem. Kõige väärtuslikum käsi on mastirida, mille eest saad valitud mündi väärtusest 800 kuni 4000 korda suurema võidu.


– DUUBELDAMINE

Kui võidad, saad valida, kas võtta võit välja või proovida võidusummat kahekordistada. Kui valid teise variandi, jagatakse sulle üks kinnine kaart ja pead arvama, kas tegemist on seitsmest kõrgema või madalama kaardiga. Kui arvad õigesti, saad võidusummast kaks korda rohkem raha, kui valesti, kaotad kogu võidetud raha.


– LISAJOKKER

Kui võidad käe masti või parema käega, saad järgmiseks 5-ks mänguvoorus lisajokkeri – see tähendab märksa suuremat võiduvõimalust.


– KOKKUVÕTE

“Double Joker Poker” on äge videopokkeri mäng suurepäraste rahapreemiatega. Kuna panusetasemed on madalad, sobib see hästi algajale, kes otsib vaheldus tavapokkerile. Mängul on suurepärane väljanägemine ja saad mugavalt kontrollida kõiki oma panuseid igas mänguvoorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Paf

rampen rytmikas riemuriihi slot

Rampen Rytmikas Riemuriihi

desperado blackjack

Sing Deck Desperado Blackjack

wassberg vs mieto slot

Wassberg vs Mieto

paf kasiino pehmed ja karvased

Pehmed & Karvased

Näita rohkem

Kus saad mängida Paf slotikaid

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee