Unibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Uuele kliendile Unibetis 10€ riskivabalt

unibet mobile riskivaba tasuta panus

Kas oled juba proovinud mobiilis panustamist või teed ikka oma betid arvuti taga istudes? Kui oled valmis astuma sammu kiirema ja mugavama panustamise suunas, siis lae kohe alla Unibeti esmaklassiline spordiennustuse rakendus. Lisaks panustamise ajaloo vaatamisele leiad kiirelt ja lihtsalt statistika mängude kohta, tulemused ja parimad boonuspakkumised. Kasuta cash-out funktsiooni, et võtta tagasi osa oma tehtud panusest, kui mäng ei kulge sinu soovitud rada pidi ning vaata üle 30 000 spordiülekande Unibet TV-s.

Unibet kindlustab sinu esimese mobiilis tehtud vähemalt 10€ panuse. See tähendab, et kui kaotad, saad 10€ kontole tagasi boonusena. Boonus tuleb spordiennustuses läbi mängida 3-korda minimaalsete koefitsientidega 1.4 või kõrgem.

Kui tahad võid panuse teha muidugi ka Unibeti mobiilsel lehel, aga Unibeti äpi kasutajakogemus on mobiilse lehega võrreldamatult parem. Lisaks eelmainitule saad kasutada kiireid ja turvalisi maksemeetodeid ning kõiki muid funktsioone, mida pakub ka mobiilne veebileht.

See pakkumine kehtib ainult mängija esimesele mobiilis tehtud panusele ja on saadaval kuni 31. detsembrini 2018.

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba ennustus!
VÕTA BOONUS