BetSafe Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Panusta koefitsiendiga 35.0 Barca ja Liverpooli võidu peale!

betsafe odds liverpool barcelona

Eduka möödunud hooaja järel on Liverpool tõusnud Barcelona kõrval Jalgpalli Meistrite Liigas taas üheks favoriitidest. Seda mõnevõrra üllatuslikult, kuid Real Madrid ja mitu tippmeeskonda on juba väljas. Kuidas läheb Punastel Bayerni vastu? Lihtne ei saa olema.

Kui oled Betsafe’is alles uus ja ei ole veel spordi peale ühtegi panust teinud, siis miks mitte alustada võimendatud koefitsientide diiliga? Tee maksimaalselt 1€ väärtuses panus, et tuleval kolmapäeval 13. märtsil võidavad oma Meistrite Liiga matši nii Liverpool kui ka Barcelona ja saad uue spordifänni tervitusdiilina koefitsiendiks x35.0! Panusta 1€ ja võidu korral teenid tagasi 35€! Pole paha!

Pane tähele, et võimendatud koefitsiendi diili saad kasutada esmaspäevast 11.03.2019 kella 10:00-st kuni kolmapäeva 13.02.2019 kella 22.00ni. Võimendatud koefitsiendi kasutamiseks pead tegema panuse pärisraha eest. Barcelona ja Liverpooli võiduna läheb arvesse ainult tulemus, mille puhul võidu saavutavad meeskonnad normaalaja jooksul. Lisaajal või penaltitega saavutatud võidud arvesse ei lähe.

Lisaks võimendatud koefitsiendi diilile saavad kõik Betsafe’i uued mängijad tervituspakkumise 100€ eest tasuta panuseid esimese 6 kuu jooksul alates konto loomisest. Panusta esimese kuu kuu jooksul neljal kuul vähemalt 10€ eest spordi peale ja leiadki 25€ tasuta panused oma kontolt!

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: