BetSafe Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Panusta Eurovisiooni peale riskivabalt

betsafe eurovision 2019 tasuta panus

Eestit esindab selle aasta Eurovisioonil sarmikas Rootsi hõbekõri Victor Crone. Rootslased on Eestit varemgi esindanud, meenutame kasvõi 2002. aasta Eestis toimunud lauluvõistlust, kui Sahlene saavutas kolmana koha. Kas arvad, et Victor võiks aastatetagust edu korrata?

Betsafe jagab ära riskivabu panuseid kampaania perioodil vahemikus 13. maist 14. mai kella kümneni õhtul. Mängi Betsafe kasiino vähemalt 50€ eest ja saad 10€ riskivaba panuse Eurovisiooni peale panustamiseks. Pane tähele, et osalemiseks pead olema saanud Betsafe’ilt vastavasisulise SMS’i või emaili kutsega kampaanias osalemiseks. Auhindade saamiseks pead panuseid tegema pärisraha eest.

betsafe eurovision eesti

Riskivaba panuse kasutamiseks peab mängijal olema kontol vähemalt riskivaba panuse väärtuses vabasid vahendeid. Kui panus peaks kaotama, tagastatakse selle väärtus kontole täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta. Kui võidad, saad kontole nii netovõidu kui ka tehtud panuse väärtuse. Netovõit(koguvõit miinus riskivaba panuse väärtus) tuleb enne väljamakse tegemist Betsafe spordiennustuses minimaalse koefitsiendiga 1,5 või kõrgem vähemalt kolmel korral läbi mängida.


Mine kampaania lehele: https://www.betsafe.ee/et/pakkumised/eurovision-2019

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: