Coolbet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Coolbet spordiga jäähoki MMile

coolbet jaahoki tasuta panused

Coolbet spordiennustuses on rohkem kampaaniaid ja ennustusmänge kui üheski teises Eesti spordiennustuse portaalis. Lisaks tavapärastele tasuta panuste -ja spordiboonuste kampaaniatele paistetakse silma ka väga eriliste ja omapäraste boonuspakkumiste poolest.

Kui teed nädalase perioodi ajal alates esmaspäevast kella 01:01-st kuni pühapäeva kella 23:59ni vähemalt viis unikaalset panust, saad järgmiseks nädalaks 10€ tasuta panuse. “Unikaalne panus” tähendab, et auhindade saamisel ei lähe arvesse kaks täpselt samas väärtuses ja sama sündmuse peale tehtud panust.

Kui tahad saada 10€ tasuta panust kasuta boonuskoodi “REWARD10” ja tee viis panust minimaalse väärtusega 10€ ja minimaalse koefitsiendiga 1.5 panuse kohta. Kui tahad saada 25€ tasuta panust kasuta boonuskoodi “REWARD25” ja tee viis panust minimaalse väärtusega 25€ ja minimaalse koefitsiendiga 1.5 panuse kohta. Auhindade saamisel lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused.

Uusi tasuta panuseid saad omale välja teenida igal nädalal, aga ühe nädala jooksul saad maksimaalselt teenida omale ühe tasuta panuse. Tasuta panusega saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist Coolbet spordiennustuses läbi mängida vähemalt ühel korral minimaalse koefitsiendiga 1.5 või kõrgem.

Peale 5 kvalifitseeruva panuse tegemist lisatakse sind ka automaatselt kampaania peaauhinna loosi, kus jagamisele läheb reis kahele mais toimuvale jäähoki MM-ile Slovakkias.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: