Coolbet Spordiennustus Logo
 • www.coolbet.com
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: StayCool OĂś
 • Asustatud: Jun. 2016

Reiting: 8.2

 • Veebileht: 10
 • Kasiino mängud: 8.5
 • Boonused ja Promod: 7
 • Sisse ja Väljamaksed: 9
 • Klienditugi: 9.5
 • Partnerlus: 5

Sissemakse boonus

100% kuni €150

 • Kasuta boonus kood: "SPORT150"
 • Min sissemakse: €10
 • Kihlvedu: x6
  (minimaalse koefitsiendiga 1.7)
 • Maksimaalne lubatud panus: €
 • Kehtib: X päeva

Võta boonus

Coolbet Spordiennustus ĂĽlevaade

coolbet main

Coolbet on Baltikumi ja Skandinaavia stiilis kasiinot-, spordiennustust- ja pokkeri mänge pakkuv online kasiino. Nagu igas vähegi tõsisemaltvõetavas kasiinos on neil palju kasiinomänge tuntud teenusepakkujatelt, kuid põhirõhk on lehe loomisel pandud siiski spordiennustusele. Seda näeb ka kampaaniate hulga põhjal, mida pakutakse spordiennustuses, kust leiab kaheksa erinevat tüüpi aktiivset kampaaniat, samal ajal kui kasiinomängijatele on saadaval ainult uue mängija boonus.

Kuna Eestis ei ole kuigi palju tipptasemel spordiennustuse portaale, siis Coolbet võiks olla üks tegija, kes selle koha täidab. Klientidele lubatakse pakkuda mitte ainult Eesti, vaid lause maailma parimaid koefitsient. Kvaliteedis kahelda ei tule, sest lehe looja on alusepanija mitmele teisele nüüdseks väga suureks kasvanud kasiino-ja spordiennustuse portaalidele nagu Triobet(nüüd uue nimega Betsafe) ja Skandinaavias ülipopulaarne NordicBet.

Konto registreerimiseks peab klient olema vähemalt 18-aastane.

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
Võta boonus

– Innovatsioon spordiennustuses

Hiljuti tuli Coolbet välja uue lahendusega, mis lubab reaalajas jälgida sissetulevaid panuseid, mida teevad teised kasutajad. Soovi korral on võimalik teiste mängijate panuseid kopeerida ühe lihtsa nupuvajutusega.

coolbet online kasiino ĂĽlevaade

See on hea lahendus, mis teeb panustamise märgatavalt mitmekesisemaks ja põnevamaks, sest nüüd näeb klient spordisündmusele panustades lisaks koefitsientidele ka kui palju ning mis riikidest mängijaid on mängule panuseid juba teinud. Funktsioon on ühest küljest meelelahutuslik- võid seda uurida lihtsalt uudishimust või samuti koguda infot, kuidas teised panustavad ning selle põhjal üles ehitada oma panustamisstrateegia.

Vajutades € sümbolil matši juures saab mängija näha matši käivet ning matšile (1×2) tehtud panuste summat. Lisaks on näha ka iga päeva TOP 5 suurimat võitu.

Samuti pakutakse Eestis ainukesena uudset toodet nimega “Panuselooja”, kus klientidel on võimalik ise endale sobiv panus luua. Näiteks saad kokku panna sellise panuse, et Romelu Lukaku lööb järgmises mänguvoorus rohkem väravaid kui Harry Kane ja süsteem arvutab automaatselt koefitsiendid sellele panusele.

– Coolbet panustamine ja live-bet

Coolbetis erinevatest spordialadest ja liigadest puudu ei tule. Silma torkab lehe peamenüüs eraldi sektsioon “Virtuaalsport”, mis on kiirelt populaarsust koguv ja ka Eestis juba menukas panustamiskategooria.

Sobiva panuse saab mängija teha leides spordialad ja sündmused lehe vasakul menüüs, kus spordialad on reastatud populaarsuse järgi ja eraldi on välja toodud ka “Kuumimad” kategooria. “Spordi top” menüüs all saab valida “Detailse” ja “Kompaktse” vaate vahel. Spordialade hulgas hakkab silma mitu spordiala-panustamiskategooriat, mida teiste Eesti spordiennustuse pakkujate lehelt ei leia, näiteks saalijalgpall, diskgolf, Austraalia Jalgpall, pesapall ja pokker.

“Live-bet” vaates on sündmustest hea ülevaade ning silma torkab uudne funktsioon “Mängijate panused”, kus saab samuti hea ülevaate tehtud live-panustest ning soovi korral neid hetkega kopeerida. Ja ka see pole veel kõik…Coolbetis on veel üks lahe lisaboonus- “Päeva Mäng”. Kui mäng, mille peale panustad, on igav ja lõppeb seisuga 0-0, saad kaotuse puhul oma raha tagasi kuni 20€!

– Koefitsiendid ja kasumimarginaal

Coolbet kasiino väidetav kasumimarginaal on kõigest 2%, mis saavutatakse tänu paindlikule ärimudelile ja soovile köita võimalikult laia huvigruppi. Tegemist ei ole börsiettevõttega vaid kogu kasum suunatakse mänguplatvormi arendusse. Nii saavad spordisõbrad nautida kõige paremaid koefitsiente ja tänu sellele on ka võidupotentsiaal kõige suurem.

– Coolbet mobiil äpp

Suureks plussiks on Coolbeti enda välja arendatud spordiennustuse rakendus. Lisaks reaalajas sissetulevate panuste, mängude käibe ja cashout funktsioonidele saad rakenduses mängida oma lemmik kasiinomänge, mugavalt panustada laivis ja navigeerida Coolbetis tunduvalt mugavamalt kui brauseris.

– Coolbet boonused ja pakkumised

Kui kuskil Eestis on tõsiselt palju spordiennustuse pakkumisi, siis see koht on Coolbet- kampaaniate lehelt leiab ennustusmänge, kus ei pea oma raha üldse sisse panema, pakkumisi UEFA Meistrite Liiga, NFLi ja Premier League jaoks- midagi igale maitsele. Lisaks mitmepäevased Duubeldamismäng ja Triple-Up väljakutse, kus võimalik iga nädal jackpot võita. Uued mängijad saavad valida kahest valikust koosneva tervitusboonuse vahel. Tõeline spordiõbra paradiis!

Heidame pilgu uue mängija boonustele:

Alusta Coolbetis mängimist 150€ sissemakse boonusega või võta hoopis 10€ tasuta panus igaks nädalaks aasta lõpuni

1. VALIK:
100% kuni 150€ boonus koodiga “SPORT150”
● Boonuse saavad mängijad, kes ei ole uue mängija spordiboonust kasutanud.
● Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10€ sissemakse ja saadud boonus läbi mängida vähemalt 6 korda minimaalse koefitsiendiga 1.7 või kõrgem

2. VALIK:
● 5€ tasuta panus igal nädalal aasta lõpuni, kui teed 50€ sissemakse kasutades boonuskoodi “5FREEBET”

või

● 10€ tasuta panus igal nädalal aasta lõpuni, kui teed 100€ sissemakse kasutades boonuskoodi “10FREEBET”
– Boonuse saavad mängijad, kes ei ole uue mängija spordiboonust kasutanud.
– Tasuta panuste uue mängija pakkumises osalemiseks tuleb teha minimaalnselt 50€ sissemakse

Kui tihti kurdavad mängija, et tervitusboonus on ebaproportsionaalselt suur võrreldes lojaalsetele klientidele pakutavate boonuspakkumistega, siis Coolbetis seda probleemi ei ole. Tõsiselt! Regulaarsed mängijad saavad näiteks juba sellel nädalal võita Duubeldamismängus 5000€ jackpoti! Ja seda lihtsalt spordi peale panustades!

Vaatame lähemalt:
â—Ź Jackpotist osa saamiseks tuleb mängijal alustada panustamist esmaspäeval, tehes 5€ – 20€ panus, koefitsiendiga 2.0 või kõrgem. Tehtud panuse tulemus peab olema teada hiljemalt järgmise päeva hommikul kell 10:00.

● Kui esimene panus õnnestub võita, tuleb mängijal teha järgmisel päeval uus panus, mille suurus peab olema võrdne eelmise panuse võidusummaga.

● Kui mängijal õnnestub sellel põhimõttel panustades võita kolmel päeval järjest, saab ta uue nädala alguses panuse summa, millega mängu alustati, tagasi.

● Mängijad, kes võidavad oma panused 7 päeval järjest, jagavad ära Jackpoti. Minimaalne jackpoti suurus on €5000 spordiboonust ja maksimaalne 10,000€. Kui ükski mängija ei võida 7 päeval järjest, lisandub järgmise nädala Jackpotile €1000.

Sarnase ülesehitusega toimib ka Triple Up mäng, mis toimub nädalavahetuseti ja kus peab tegema panuseid miinimukoefiga 3.0.

– Tasuta panused ja kampaaniad

Spordiennustuse kampaaniate hulgas torkab silma mitu päris tasuta spordiennustuse mängu nagu “Coolbet Liiga” ja “Tasuta Meistrite Liiga” mäng. Selliseid ilma oma raha sisse panemata ennustusmänge naljalt teistes Eestis spordiportaalides ei leia.

Coolbet Liiga iganädalane auhinnafond on 550€ ning ennustada tuleb mängude täpseid skoore. Coolbet Liiga jaguneb iganädalasteks “raundideks”, punktid igast raundist liidetakse kokku Põhiturniiri edetabeli jaoks, kus mängijal on võimalik võita lisaks veel suuremaid auhindu.

“Meistrite Liiga Väljakutse” on sarnane Coolbet Liigale selle erinevusega, et ennustada tuleb eranditult Meistrite Liiga mängude skoore. Võistlus jaguneb samuti iganädalastesks raundideks auhinnafondiga 550€ nädalas, kuid lisaks on edukamatel võimalus võita 10 000€ jackpot + 1000€ turniiri üldvõitjale.

Vaata kõiki Coolbeti spordipakkumisi juba nende kampaaniate lehel.

– VIP Programm

VIP-programmi Coolbetis väidetavalt ei ole, kuid lähemalt uurimisel selgub, et eksisteerib VIP-klubi, kuhu pääseb ainult kutsetega ning selleks tuleb olla Coolbeti lojaalne klient. Mida see täpsemalt tähendab, jääb saladuseks, kuid tõenäoliselt eeldab see suurte summade peale panustamist. Igal juhul, kui õnnestub pääseda VIP-klubisse, siis saab mängija tagasi igal nädalal 10% netokaotustest. Näiteks kui mängija kaotab 100€, saab ta järgmisel nädalal sellest 10€ tagasi. Lubatakse ka eriboonuseid ja VIP-mänedžeri teenuseid.

– Koostööpartnerid

Coolbet paistab silma oma aktiivse tegevusega ühiskonnas toetades Eesti sporti. Peasponsorina kaunistab Coolbeti logo jalgpalliklubide JK Tallinna Kalev ja Pärnu Vaprus särke. Samuti ollakse Pärnu Võrkpalliklubi üks suurtoetajatest. Jäähokis on käed löödud Eesti Jäähokiliiduga ja alates 2018/2019 hooajast kannab Eesti Hokiliiga nime “Coolbet Hokiliiga”. Lisaks antakse oma panus spordiharrastajatele mõeldud “Coolbet Rahvaliiga” amatöör võrkpallisarja korraldamisel.


Coolbet on spordiennustajasõbralik koht, sest lehel on lihtne navigeerida, kõik vajaliku leiab kergesti üles ning saiti ei ole üle koormatud liigse infoga, mis mängijale ei paku huvi. Samuti tutvustatakse mängijale uudseid funktsioone, mida teistes spordiennustuse portaalides(veel) saadaval ei ole.

Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
Võta boonus

Coolbet Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem