Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.01%
Loodud: 29/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 440,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

The Smashing Biscuit ülevaade

the smashing biscuit slot

“The Smashing Biscuit” on PearFiction nimelise mängulooja tehtud slotikas, mis räägib kolmest vennast ja isast, kelle unistus on teha läbimurre meelelahutusmaailmas. Mäng on tehtud spetsiaalselt Microgaming mängulooja jaoks ja pakub muusikateemalist elamust.

the smashing biscuit slot screen

“The Smashing Biscuit” slotil on 5×3 mänguväli 20 võiduliiniga. See pakub Dad boonusfunktsioone, tasuta spinne ja võidukordajaid. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võimalik võita tehtud panuse väärtus tagasi kuni 500-kordselt. Panuse suuruseks saad määrata 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kas oled valmis kaasa elama kolme kuulsusjanulise venna teekonnale tänapäeva superstaarideks saamisel!? “The Smashing Biscuit” pakub nii suurepärast disaini kui ka huvitavat lugu. Löö kampa toetava isa ja mässumeelsete poegadega kombineerides võiduliine mängu logo ja kitarrikujuliste mängukaartidega.


– BOONUSED

Wild logo asendab võiduliinides kõiki tavasümboleid ja ilmub esimesel kahel ja kahel viimasel rullikul. Mängu logo pildiga scatterit see aga asendada ei saa, sest ainult scatterid suudavad käima lükata tulusa Battle of the Bands tasuta spinnide vooru.

the smashing biscuit slot review

Battle of the Bands äktšion rullub lahti 4×3 mänguväljal ja kui moodustad võiduliini bändiliikmete ikoonidest, saad mänguväljale hulgaliselt lisawilde.

Võidukordaja kasvab ühe võrra peale igat saavutatud võitu või kahaneb, kui võita ei õnnestu. Maksimaalselt võib see tõusta üheteist peale.

The Random Dad boonus pakub auhindu koos Isa sümboliga. Kui see ilmub, saad võidule suure võidukordaja, rahapreemia või tasuta spinne.


– KOKKKUVÕTE

“The Smashing Biscuit” on originaalse teema ja kujundusega slotimäng, millesugust teist juba naljalt ei leia. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis pakub suurepärast graafikat ja boonuseid. Multiplier Ladder kasvatab võidukordajat järk-järgult ja nii võid tasku pista koguni 50000€.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem