Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.28%
Loodud: 13/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 149,200 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Sticky Bandits 2 – Wild Return videot

Sticky Bandits 2 – Wild Return ülevaade

sticky bandits 2 slot quickspin

“Sticky Bandits: Wild Return” või teise nimega “Sticky Bandits 2” on Quickspin-nimelise slotimängude looja järg samanimelise mängu esimesele osale. Quickspini enda sõnade kohaselt on järjemängus aga kõik suurem ja mehisem. Kes on mängu originaali proovinud, teavad juba, et selle sloti peategelasteks on kurikuulsad bandiidid, kes on pannud kogu naabruskonna hirmu tundma.

sticky bandits 2 wild return slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Sticky Bandits 2” mängul on lisandunud võrreldes originaaliga üks uus kõrilõikaja, kes on alati valmis kamraadidega metsiku-lääne lindpriide kombel märatsema ja lulli lööma. Bandiidid, pealuud, relvad ja sigarid ongi mängu olulisemad sümbolid. Mänguväli on viie rullikuga ning panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Hea õnne korral võid sattuda boonusmängu, millel saad kuni kolm priispinni ja mis pakub võitudele kuni 500-kordset võidukordajat. Saad kasu lõigata massiivsetest kuni 3×3 positsioone katvatest sümbolitest, mille abil võiduklastrite moodustamine on imelihtne! Selleks, et boonusmängu pääseda, peab viiendal rullikul jääma pidama Quick Slot boonussümbol.

Lucky Shots tasuta spinnide vooru pääsed vähemalt kolme scatter-sümboliga mänguväljal. Saad seitse priikeerutust nii, et iga bandiidi sümboliga toimub ‘Lucky Shot’- tulevahetus ning kõik kuulitabamusega pihta saanud ikoonid muutuvad Wild-asendussümboliteks. Sealjuures, kui Lucky Shot tabab mistahes bandiidi sümboleid, jäävad need wildidena oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Sticky Bandits 2” on Quickspin mängulooja samanimelise mängu originaali järg, mis üllatab uue bandiidikarakteri ja veelgi võimsamate võitudega. Tehtud panuse väärtuse võid massiivsete 3×3 ikoonidega tagasi võita kuni 500-kordselt.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.18% 10. Nov 2020
SOON titan thunder wrath of hades slot

Titan Thunder: Wrath of Hades

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
NEW hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Näita rohkem