Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 94.19%
Loodud: 12/10/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Wild Harlequin ülevaade

Wild Harlequin on huvitava nimega online mänguautomaat, mille loojaks tuntud Quickspin nimeline tarkvaratootja. Teemaks tsirkus ja selle säravad artistid. Võimalus panus tagasi võita kuni 30,000 kordselt.

wild harlequin slot screen

5×3 positsioonidega mänguväljal on 10 võiduliini ning mitu põnevat lisafunktsiooni nagu moodsale mängule kohane. Harlequin Wild sümbolid paljunevad sama rulliku kõigile väljadele, millel need peatuvad. Tasuta spinnide saamiseks püüa neid korraga saada vähemalt kolm.


Mängu ülesehitus

Wild Harlequin mängul saad võidu igal korral, kui tabad korraga järjestikku vähemalt kolm sama sümbolit vasakult paremale. Tegemist on volatiilse mänguga, millel panuse suuruseks saab valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta.


Kujundus ja sümbolid

Wild Harlequin kujundus on lihtne, kuid atmosfäär on tõeliselt vaimustav. Rändtsirkuse temaatika keskmes on andekas võlur ja taustal külab sume jazzmuusika. Tavasümbolitest väärtuslikem teemant maksab panuse tagasi kuni 7,5 kordselt. Harlequini sümbol on wild, millega võid panuse tagasi saada ka kuni kümnekordselt.


Boonused

Mängul on kolm erinevat boonust, millest omavahel külgnevad wildid ehk kõige kasulikumadki. Lisaks sellele, et need on iseseisvaltki üsna tulusad, saad nende abil käima lükata tasuta keerutustega boonusvooru.

Nudging Harlequin Wild funktsioon

Igal korral, kui maandub Wild Harlequin sümbol hakkavad rullikud rappuma. Nii võid saada viis otsast lõpuni wildidega kaetud rullikut. Kui see õnnestub, saad panuse tagasi kuni sajakordselt.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Quickspin Slotid 96.16% 9. Mar 2021
crown of valor slot

Crown of Valor

Näita rohkem

Me soovitame kõigil oma lugejatel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud meelelahutuslikuks eesmärgiks.
Me EI SOOVITA kasutada kasiinos mängimist sissetuleku allikaks.
Kui sa tunned, et mängud pole enam lõbusad ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, siis soovitame otsida professionaalset abi.
Vastavalt Eesti seadustele saab kasiinomänge mängida alates 21. eluaastast ja spordi peale panustada alates 18. eluaastast.

Võtke meiega ühendust: eestikasiinodinfo@gmail.com

EestiKasiinod.info 2016 – 2023