Novomatic Logo
Pakkuja: Novomatic
RTP: 95.00%
Loodud: 17/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Novomatic slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Myth of Medusa Gold ülevaade

myth of medusa gold slot novomatic

Myth of Medusa Gold on viie rulliku ja 25 võiduliiniga jackpotimäng tunnustatud Novomatic mänguloojalt. Tegemist on Kreeka mütoloogia teemalise slotiga, millel sobiliku panuse suuruse saad valida alates 25 sendist 50 euroni spinni kohta. Boonustest pakuvad lõbu tasuta spinnide voor paigalejäävate wildidega ja muidugi võimalus endale krabada järjest kasvava võidusummaga progressiivne jackpot.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Myth of Medusa Gold” on välimuse poolest tõeliselt lummav. Populaarsele Kreeka mütoloogia teemale on tõmmatud korralik vint peale pakkudes hirmuäratavaid maopealiste elukatega ikoone koos Kreeka templite ja paradiisisinise taevaga taustal. Veel näed vähemväärtuslikke A, K, Q, J, 10 ja 9 sümboleid koos vaaside, sõdalase kiivri, Pegasuse ja Perseuse kujutistega. Perseus on sealjuures kõige väärtuslikum pakkudes tehtud panuse väärtusest kuni 2,4 korda suuremaid võite.

myth of medusa gold slot screen

Mängu wild on Medusa, mis asendab kõiki teisi sümboleid ja pakub tehtud panuse väärtusest kuni 3,2 korda suuremaid võite juhul, kui see moodustab iseseisva võiduliini.


– BOONUSED

“Myth of Medusa Gold” mängul köetakse emotsioonid üles potentsiaalselt ülitulusal tasuta spinnide voorul. Selleks, et sinna pääseda, vajad korraga aga vähemalt kahte kuldmündi ikooni.
Seitsme tasuta mänguvooru ajaks moonduvad scatterid paigalejäävateks wildideks ning iga uus wild annab sulle ühe tasuta keerutuse juurde.

Mis aga eriti vinge- kui peegli pildiga boonussümbol jääb pidama keskmisel rullikul, käivitub koheselt Peegliboonus. Nüüd võtab üks juhuslikult valitud sümbol enda alla kõik positsioonid rullikutel 2, 3 ja 4.


– KOKKUVÕTE

“Myth of Medusa Gold” on suurepäraselt kujundatud mäng, mis vastab igati Novomatic mängulooja kõrgetele standarditele. Intensiivne taustamuusika loob põnevusest pulbitseva atmosfääri, mis valmistab sind ette elumuutva jackpoti võiduks!

Meeldiks mängida Novomatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Novomatic 95.02% 18. Nov 2019
book of ra deluxe 10 slot

Book of Ra Deluxe 10

Novomatic ?% 5. Aug 2019
power of ra slot

Power of Ra

Novomatic ?% 16. Oct 2017
book of ra temple of gold slot

Book of Ra – Temple of Gold

Novomatic 95.10% 22. Aug 2019
heart of egypt slot

Heart of Egypt

Näita rohkem