Novomatic Logo
Pakkuja: Novomatic
RTP: ?%
Loodud: 05/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Power of Ra ülevaade

power of ra slot novomatic

“Power of Ra” on Antiik-Egiptuse teemaline slotimäng, mille loojaks tuntud Novomatic-nimeline kasiinomängude tootja. Mängul on 5×3 mänguväli ja kümme võiduliini. Kui oled valmis sisenema püramiidide kõige pimedamatesse nurkadesse, kust võid leida kujuteldamatuid aardeid, siis proovi kohe. Võitude püüdmisel on abiks “paisuvad sümbolid”, wildid, scatterid ja tasuta spinnid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Power of Ra rullikutel näed madalama väärtusega kaardimängu ikoone ja kõiki tuntumaid Egiptusega seotud sümboleid. Väärtuslikumad on temaatilised skarabeus, vaarao ja Kleopatrale sarnanev naistegelane. Neist viimane on ka kõige tulusam sümbol.

Võite saad mängul igal korral, kui reastad vasakult paremale järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit. Kui mõni sümbol jääb võiduliinis puudu, on seda võimeline asendama Wild-asendussümbol. Pane paika soovitud panuse väärtus ja oledki kohe valmis spinnima. Sloti kõik kümme võiduliini on fikseeritud, mis tähendab, et iga tehtud panusega võid tabada neist igaühte.


– BOONUSED

Power of Ra mängu tavarežiimil võivad Wildid paljastada ka uue “Sümboli kaustiku”, mis kasvatab näitu tasuta spinnide mõõdikul. Olenevalt mõõdiku näidust saavad mängijad vastava arvu tasuta keerutusi.

Samuti võib mängu tavarežiimil mistahes sümbol muutuda eriliseks “paisuvaks” sümboliks, mis laieneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Kõige kiirem viis Power of Ra boonusmängude käivitamiseks on aga mänguväljal koguda vähemalt kolm Wildi, mille järel saad nautida erilist sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümbolit ka boonusvoorus.


– KOKKUVÕTE

Power of Ra on tõeline Egiptuse klassika, millel kohtud kõigi tuttavate Vana-Aja kangelastega. Nüüd ei pea sa enam selle salapära, maagia ja varanduste jälile saamiseks lendama kaugele lõunamaale vaid saad nautida eelajaloolist aardejahti mugavalt koduses keskkonnas.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Novomatic

book of ra deluxe 10 slot

Book of Ra Deluxe 10

book of ra temple of gold slot

Book of Ra – Temple of Gold

myth of medusa gold slot

Myth of Medusa Gold

Rohkem infot

Kus saad mängida Novomatic slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee