Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO, Red Tiger Gaming, GreenTube

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida 100 tasuta mänguvooru Cash & Carry videopokkeris!

paf kasiino cash and carry poker

Kas teadsid, et Paf on üks vähestest kasiinodest, kes teeb oma mänge päris ise? Loomulikult leiad nende lehelt ka kõige tuntumate ja populaarsemate kasiinomänguloojate mänge, kuid aeg-ajalt üllatab Paf oma mängijaid ka täiesti unikaalsete omaloodud mängudega. Üks nendest ongi just nüüd välja tulnud ning sedapuhku on tegemist populaarse videopokkeri Pafi oma versiooniga “Cash & Carry Poker“.

Kujunduses tunneb Pafi püsiklient ära jackpot-slottide Cash & Carry ja Cash & Carry Shopping Spree‘st tuttavad tegelased ning nagu ikka videopokkeris ei mängi sa mitte teiste mängijate vaid panga vastu.

Sellel nädalal 15.-21. oktoobrini võid iga päev võita 100 tasuta mänguvooru, kuid saad Cash & Carry Poker mängus viisiku. Selleks tuleb koguda 4 sama väärtusega kaarti pluss jokker. Pane tähele, et kampaania jooksul võid võita 100 mänguvooru mistahes arv kordi.

- tasuta mänguvoorudes saadud võitudele ei kehti läbimängimisenõuet

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS