Olybet Spordiennustus Logo
  • www.olybet.ee
  • Omanik: Olympic Casino Eesti Ltd.
  • Asutatud: Feb. 2010

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Uue mängija võimendatud koefitsiendid Olybetis

olybet el classico uskumatud koefid

Olybet on põnevate elamuste kodu ja sellel pühapäeval jätkub põnevust enam kui küll. Õhk on juba praegu elektrit täis kui taaskord lähevad Hispaania jalgpalli kõrgliigas vastamisi kaks suurt rivaali Barcelona ja Madridi Real. Kui alles paar päeva tagasi pidi Real karikasarjas vastu võtma häbistava 0:3 kaotuse, siis teavad kõik, et nende kahe vastasseisus võitjat enne mängu ennustada on alati keeruline.

Tee nädalavahetus eriliseks Olybeti uue mängija võimendatud koefitsiendi diiliga kui saad võitnud panuse eest raha tagasi kümnekordselt (x10)! Kui sul on Olybetis konto juba olemas, aga spordi peale panustanud veel ei ole, saad samuti kasu lõigata võimendatud koefitsiendi pakkumisest.

Kuidas heast pakkumisest osa saada? Panusta pühapäevase 2. märtsil toimuva La Liga jalgpallikohtumise Barcelona-Real võitja peale kuni 5€ ja võiduka ennustuse eest võid saada maksimaalselt 50€ võiduraha. Pane tähele, et arvesse lähevad ainult vahemikus 27.02.2019 kella 22.00st kuni 02.03 kella 22.00ni enne matši algust tehtud panused ja iga mängija saab kasutada pakkumist maksimaalselt ühel korral.

- netovõit (koguvõit miinus tehtud panuse väärtus) tuleb enne väljamakse tegemist Olybet spordiennustuses ühel korral läbi mängida;

Olybet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta €25 riskivaba panus uuele liitujale!
VÕTA BOONUS