Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Pafi sünnipäeva puhul 1500€ pärisraha

paf kasiino birthday

Paf kasiino avati 3. detsembril 1999. aastal ning just nüüd saad sinagi kasu lõigata nende pidulikust 19. sünnipäeva tähistamisest. Kui oled spordiennustuse fänn, on see pakkumine sinu jaoks ideaalne. Kui pole varem spordi peale panuseid teinud, siis ei pea saa auhinnast ilma jääma vaid saad valida ühe Pafi poolt sinu jaoks ette valmistatud kolmikpanusest. Tegemist on kolmest erinevast panusest koosnevast mitmikpiletist ning kampaanias osaledes saad vastavalt oma riskijulgusele valida kolme erineva variandi vahel.

Kampaania periood on 3. kuni 5. detsembrini kella 23:59ni ning iga päev läheb jagamisele 3×500€ pärisraha. Auhinna saaja otsustatakse loosi teel ning loosis osalevad kõik mängijad, kes on teinud Paf spordiennustuses kolmest valikust kooseva panuse. Iga päev toimub uus loosimine ning osaled just selle päeva loosimises, millel tegid ettenähtud mitmikpanuse.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS