Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.00%
Loodud: 03/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata King of Kings videot

King of Kings ülevaade

king of kings slot relax gaming

“King of Kings” on Antiik-Egiptuse teemaline mäng Relax Gaming slotimängude loojalt. Mängul on 5 rullikut 3 rida ja 5 fikseeritud võiduliini ning boonustest on ehk kõige erilisem Jackpot Stars. Teiste boonusfunktsioonide hulka kuuluvad näiteks Wild asendussümbolid, tasuta spinnide voor ja mängusisene boonusvoor, millel saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 12 500 kordselt.


– SÜMBOLID JA PANUSTAMINE

Võitude saamiseks reasta järjestikkustel rullikutel vasakult paremale vähemalt kolm sama sümbolit. Sümboliteks on Egiptuse teemalised ikoonid ja vähemväärtuslikud erivärvi -ja kujulised juveelid. Panuseid saad teha alates 10 sendist 50€ni spinni kohta.

king of kings slot screen


– BOONUSED

“King of Kings” mängul asendab Wild kõiki teisi sümboleid võiduliinides, samuti on see scatteriks käivitades tasuta spinnide vooru. 10 tasuta spinni saamiseks vajad vähemalt kolme Wildi. Seejärel lisandub mänguväljale üks lisarullik ja mängu tuleb ka juhuslikult valitud Eriline Sümbol. Kui mänguväljal ilmub valitud sümboleid piisav arv, laienevad need kõigile positsioonidele.

Mängu tavarežiimil võid kahe Wildi eest saada Üllatus Respinnid samuti ühe Erilise Sümboliga.

Jackpot Stars – see boonus võib käima minna mistahes hetkel ja viiakse läbi uuel ekraanil. Nüüd saad panuse suuruseks määrata alates 10 sendist 2€ni spinni kohta. Eesmärgiks on täita tulbad punaste pallikestega ja skoorida fikseeritud jackpot – tehtud panuse 12 500 kordne väärtus.


– KOKKUVÕTE

“King of Kings” on volatiilne mäng unikaalsete boonustega. Wildid täidavad siin pisut teist rolli kui tavaliselt olles lisaks asendussümbolitele ka scatterid. Mängul on ka arvestatava suurusega jackpotipreemia.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Relax Gaming 96.72% 21. Mar 2018
journey to mars slot

Journey to Mars

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Näita rohkem